Tipy na kozmetické darčeky na Valentína


Mám pocit, ako keby bol posledný Valentín pred pár týždňami a ono je to vlastne už rok! Aj tento rok som si pre vás pripravila zopár tipov na Valentínske darčeky tentokrát rozdelené v sekcii pre neho ale aj pre ňu. Ja sa budem venovať tej kozmetickej sekcii, takže nebudú chýbať voňavé parfémy, kvalitná kozmetika či pekný rúž.  

Pre neho
 1, Drahšia verzia


Aj napriek gýčovitosti názvu a obalu je Versace Eros fakt krásna pánska voňavka. Je to taká voňavka na štýl Aqui, čiže skôr ľahšia, sviežejšia ale stále dostatočne výrazná a s dobrou výdržou. V zložení nájdete svieže jablko, citrón, mätu, vanilku, mach či céder.Keď som rozmýšľala, ktorý parfém dať do Valentínskeho zoznamu  hneď mi napadol Eros. No uznajte aký názov je viac Valentínsky? 

2, Lacnejšia verziaPre mňa je parfém ideálnym Valentínskym darčekom, takže nemôže chýbať ani v lacnejšej verzii. Verím, že vás výber Beckham vône neprekvapí, na blogu som ich spomínala viackrát - sú podľa mňa veľmi dobré a nestoja vôbec veľa. Spomedzi nich vychádza cenovo super Intimately Beckham, čo je jedna z najstarších vôní ale fakt veľmi dobrá. Na internete si drží kladné recenzie a ja sa vôbec nedivím. Vôňa je úplným opakom Erosa - je skôr ťažšia, výraznejšia a tak santalovo sladšia. Kým Eros je podľa mňa kľudne aj na mladšie ročníky, táto by mohla prísť niekomu ťažká.  V zložení nájdete kardamón, bergamot, aníz, santalové drevo. 

Pre ňu
1, Drahšia verzia 


Ak je rozpočet vášho milého väčší podľa mňa úplne top darček je Jo Malone Red Roses. Zase - nájdete poetickejší parfém ako je tento? Je to prekrásna vôňa, ktorú vám budem závidieť aj ja. Jo Malone parfémy sú proste ,,lakocinky" na špeciálne príležitosti, ktorou Valetín určite je. 

2, Lacnejšia verzia

Pri voňavých veciach ostanem aj pri druhom odporúčaní a pekným darčekom podľa mňa je Victorias Secret body mist Pure Seduction. Tento síce nemám, ale súdiac podľa toho, čo mám doma ja, je to najkvalitnejší mist na trhu, ktorý reálne aj niečo vydrží. Mist pekne vonia, osvieži a verte alebo nie, v lete aj preberie. Verím tomu, že Pure Seduction bude pekná vôňa - ideálna na takýto deň.

A čo vy? Máte už nejaký darček? Vypýtali ste si nejaký? Aký?


 

 
 

Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Alex B
AUTHOR
7. februára 2016, 8:35 delete

Ja som priateľovi kúpila tričko, ale aj nad parfémom som premýšľala :)

Reply
avatar
7. februára 2016, 9:38 delete

Moc pěkné věcičky :) Já jsem se rozhodla,že přítelovi dám pizzu ve tvaru srdce :D

ROSEMDIARY

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
7. februára 2016, 17:00 delete

Já na Valentýna nic nechci a ani pro přítele nic nemám, nijak to prostě neslavíme...Jenom si zajdem do kina na Deadpoola heh :) -L

Reply
avatar