Video: Vlny pre dlhé vlasy za minút

A máme tu prvé video na želanie! V komentároch ste mi písali, že by ste radi videli ako si robím vlny na dlhých vlasoch za  minút, tak dnes to uvidíte. Nie je to naozaj nič zložité a stačia vám na to 3 grify. Aké? To vám neprezradím a uvidíte vo videu :) Tak pekné pozeranie a teším sa na vaše komentáre.
Tak čo, páčilo sa? Robíte si vlny rovnako? Vyskúšate tento tip? Aké ďalšie video by ste radi videli? Dnes natáčam, tak čím skôr dáte vedieť, tým väčšia šanca, že ho uvidíte :)
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
1. mája 2016, 11:22 delete

Pekné video :) super tip! Ďakujem! Mne by sa páčilo kebyze si spravís nekaku challenge - makeup bez zrkladla, alebo makeup za 3 minuty. Koľko ti trva nastrihanie videa? Budes dávať uz častejšie alebo stále len raz do týždňa :( videla som,ze ti niekto pisal o video o teb...hlásim sa do rady :))) tiez mam par otazok! :)

Reply
avatar
Naire S.
AUTHOR
1. mája 2016, 11:47 delete

Já kulmu sice mám, ale nepoužila jsem ji už přes rok, protože jen tak do školy si fakt vlnit vlasy nebudu, na žádné večerní akce nechodím a vlny mi stejně nedrží :D Jinak to máš moc hezké :)

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
1. mája 2016, 18:24 delete

Účes je moc pěkný. Já kulmu ani nemám, ale čím dál tím víc uvažuji nad tím, že si ji koupím. :-)
welcometomyworld

Reply
avatar
2. mája 2016, 19:38 delete

obe inak super nápad! Zapísala som si ich do môjho video poradovníka a úprimne fakt sa na ne teším, pretože to podľa mňa bude zábava (aj pre mňa) točiť :) Čo sa týka tých častejších videí -úprimne by mi nevadilo točiť ich aj častejšie, len momentálne je čítanosť článku 150x vyššia ako pozeranosť videa, čiže keď tam bude vidieť posun a rast veľmi rada sa vydám viac týmto smerom, no zatiaľ z kapacitných dôvodov (strihanie jedného videa mi trvá cca tak 6 hodín) stále budem viac robiť to, čo vás baví viac.

Reply
avatar
2. mája 2016, 19:38 delete

jeeejda jaká škoda! A prečo do školy nie?

Reply
avatar
2. mája 2016, 19:39 delete

Ja si bez kulmy ani neviem predstaviť fungovanie :) stojí naozaj pár eúr a dokáže urobiť krásne vlásky :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
2. mája 2016, 20:35 delete

Ako ti uz pisali ze skus robit veci súčasne..ako spotrebované aj blog aj video...napríklad by mohlo byt fajn video moje mesačne úlovky z drogérie :) ano verim, ze je viac sledovaný blog, ale zasa je pravda ze mas kolko 500 článkov za kolko osem rokov verzus desať videi za dva mesiace :) skoda, ze nie všetci co si kuknu video ta začnú aj odoberať, lebo keď vidím pozretie je toho dost :) ale asi to tak nie je ani na blogu... Ja ti držím palce, aby sa ti aj youtube rozbehol :)

Reply
avatar
2. mája 2016, 20:59 delete

Inak neskutočne ďakujem za takéto komentáre, nevieš si predstaviť ako dobre sa to číta a ako to nakopne k robeniu vecí :) A hej aj ja si hovorím, že youtube mám dva mesiace, tak čo čakám zázraky :) a na blogu robím už kopec rokov,tak dúfam, že sa to časom obráti a ak nie to, aspoň vyrovná :) Ja sa budem snažiť čo najviac aj počtom a hlavne zlepšovať sa aj kvalitou :)

Reply
avatar