Spojenie Avonu a Kenza - Avon LifeMinulý týždeň som mala možnosť zúčastniť sa premiéry nového parfému, ktorý vznikol vďaka netradičnému spojeniu Kenza Takadu a značky Avon. Avon predstavil dve krásne vône - Avon Life pre ňu a pre neho. Celé podujatie bolo neskutočne krásne zorganizované a podľa mňa si prišlo na svoje veľmi veľa ľudí. Launch vône sa odohrával v krásnom Sasazu, kde nás večerom sprevádzal Bruno Ciberej a príjemným prekvapením bol mini koncert Márie Čírovej. Tá je podľa mňa v skutočnosti ešte krajšia ako na fotkách, a klobúk dole, že takto vyzerá mamina (tuším) dvoch detí. 
Ako nadšený foodie musím povedať, že krásna vôňa nebola to jediné, čo sa mi na celej akcii páčilo :) Avon sa postaral o fenomenálne občerstvenie a ak ste z BA tak vám poradím len jedno - vyskúšať Sasazu :) No uznajte samé, že to vyzerá mňamózne!


 A poďme teraz na samotný parfém mojimi očami :)
Dámska vôňa je krásna kvetinová vôňa, ktorá je mixom fialky, kosatca a lekna. Môže to byť zapríčinené tým, že viem, že sa na príprave podielal Kenzo ale mne vôňa veľmi pripomína mix Kenzo Flower a Avon Femme. Obe sú to krásne vône a myslím si, že keby sa spojili tak vznikne presne Avon Life. V Avone urobili dobre, že dali launch na jeseň, pretože Life je výrazná vôňa, ktorá sa počas dňa mení, ale budete ju cítiť zaručene aj večer. Je to podľa mňa najvýraznejší Avon parfém a od toho sa podľa mňa odvíja aj vyššia cena 50ml stojí 42€. Určite si vypýtajte vzorku u vašej Avon Lady, nikdy neviete z ktorého parfému sa stane ten ,,váš" parfém.

Ako som spomínala tak Avon vydal aj verziu pre pánov For Him, ale nikde som ju na evente nevidela. Na stoloch boli tieto dámske, ale pánska bola niekde v úzadí. Pri odchode sme dostali ako darček dámsku vôňu a pánsky sprej z ktorého usudzujem, že aj pánska verzia bude veľmi výrazná akurát viac drevitá ako ovocná. Páni sa majú, pretože ich parfém má o 25ml viac a stojí rovnako :)

Ak máte radi Kenza tak parfém učite ovoňajte, podľa mňa budete milo prekvapené a možno aj očarené. Ja som si našla môj parfém tejto jesene tak ak budete cítiť tento závan, možno to budem ja :)

A čo vy? Počuli ste o spojení Avon a Kenzo? Čo na to hovoríte? Páči sa vám flakón? 


Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Nicole Shy
AUTHOR
11. októbra 2016, 7:42 delete

Super fotky :)
Zvu tě na svou giveaway :) http://nicoleshyblog.blogspot.cz/2016/10/nile-beads-give-away.html?m=1

Reply
avatar
Weilynn
AUTHOR
11. októbra 2016, 8:34 delete

Aké pekné flakony majú tie parfemy. :-D Inak riadne ti to tam sekne, vyzeráš ako nejaká modelka z telky. :D

Reply
avatar
11. októbra 2016, 8:42 delete

Oooooooooooo no dakujem 🌸🌸🌸 s súhlas flakón je krásny ;)

Reply
avatar
11. októbra 2016, 11:06 delete

Vyzerá, že to bola super akcia a gratulujem, že si bola medzi pozvanými ;)
Vyzeráš super ale ako top si viem predstaviť, keby si mala ten svoj drdol ;)

Reply
avatar
11. októbra 2016, 12:22 delete

Inak s ofinou som ho este nemala ;) vyskúšam :)

Reply
avatar
11. októbra 2016, 14:27 delete

čo tam po Čírovej, ty tam vyzeráš ako pekne elegantne :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
11. októbra 2016, 15:02 delete

Jeeej vy ste ku mne dnes take milé :)
Dakujem moc!

Reply
avatar