Kiež by si bol všade taký dobrý môj milý Schwarzkopf :)


Za posledné roky som zistila, že mi vôbec nesedí drogériový Schwarzkopf. Gliss Kur ide úplne mimo mňa a z času na čas keď prepadnem nejakému marketingu alebo obalu v podstate len ľutujem. Šampóny mi prídu ako zriedené s vodou a v tej cene sú v ponuke naozaj lepšie výrobky. O to viac ma prekvapuje ako dobre Schwarzkopf robí kadernícke série. Smutné je akurát  to, že vďaka internetu si tie kvalitné kadernícke kúpite za rovnakú cenu ako drogériové ,,lacnejšie". Keď sa ľudia o pár rokov prestanú báť nakupovať na internete to bude srandy :) Lebo potom si dvakrát rozmyslíte, či si kúpite za 5€ Loreal alebo za 5,5€ Matrix. 
Každopádne pred pár mesiacmi som ,,vybudovala" mojej mamine vlasovú výbavu a do nej som zahrnula aj túto Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle masku.


Mamina neznáša masky. Je to podľa nej strata času a vec bez výsledkov. Ja sa jej úprimne až tak nedivím, pretože má krásne zdravé vlasy a každý jej ich aj tak len obdivuje. Vrátane mňa :) 
Keď som jej vyberala masku vedela som, že budem musieť zaútočiť na jej oči, vlasy a zmysli. Po asi polhodinovom výbere skončili vo finále tri - táto, Matrix Biolage a Loreal Professional. Všetky podľa popisu na jedno kopyto - takže išlo o to vybrať aby zaujala :) Hnedé balenie sa hodí mamine do kúpeľne takže táto mala vizuálny bod. Keď som si pozerala ako maska vyzerá na internete a videla som tú zlatú farbu s trblietkami maska získavala ďalší bod. Veď ktorá žena neocení zlatú farbu a trblietky? 
No a do tretice som brala do úvahy moje skúsenosti s Bonacure a celkovo kaderníckym Schwarzkopfom.


A výsledok? Mamina masku použila až dvakrát :) a ja 3x. Pre účely testovania som si ju zapožičala aby som vám mohla napísať, či stojí za to, alebo nie. Masku som naniesla po šampónovaní a nechala pôsobiť 8minút. Následne som vlásky umyla a zabalila na 10 minút do uteráka. Vlasy išli ľahko rozčesať, krásne voňali a boli pekné, jemné. Čo oceňujem je, aké boli hladké a rozčesateľnosť ostala ešte 2 dni. Maska totiž obsahuje argánový olej, ktorý im dodá výživu a hydratáciu. Lesk/trblietky bohužiaľ vo vlasoch neboli vidieť, takže tešiť sa z nich môžete jedine v tégliku :)

Nakoľko má maska cenu (+- 7€) ako bežné masky v drogérke učite odporúčam radšej. Tá jemnosť určite uchváti aj vás!

A čo vaša mamina? Používa masky? Máte nejakú značku v drogérii, ktorá vám nesedí? Že tá zlatá farba vyzerá super? :)

Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
22. novembra 2016, 12:14 delete

Určitě s tebou souhlasím, že nakupovat produkty na internetu a třeba právě z těch kadeřnických potřeb se vyplatí více a jsou také mnohdy kvalitnější. Masku vyzkouším, protože já jsem na ně ujetá! BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
Saja Frey
AUTHOR
22. novembra 2016, 18:43 delete

Ja takisto najčastejšie nakupujem kozmetiku práve cez net, nie len, že je to výhodné ale je mi to aj pohodlnejšie:) Ja mám masky na vlasy veľmi rada, teraz asi pol roka aj s maminou používame jednu od Sleek a je perfektná!:)

Saja Frey blog
Pozývam ťa na: Súťaž o diár Dary Rolins

Reply
avatar
22. novembra 2016, 21:41 delete

Ako píšeš, presne, gliss kúr - prepadák, tak preto nevyhladam vôbec schwarzkopf, ale táto maska vyzerá zaujímavo...
No mňa uz prestali baviť masky na vlasy a dávam sa na radikálnu zmenu a to odstrihnúť cca 30 cm z dĺžky a nebude problém s rozcesavanim :-D potrebujú to moje vlasy lebo z odfarbovania mám konce zničené a motajú sa mi a lámu :-/ tak radikálny strih a pekne si opatrovať nové vlasy ;-)

Reply
avatar
23. novembra 2016, 16:27 delete

Už dávnejšie som rozmýšľala o kúpe celej rady Oil Miracle, no nakoniec som sa rozhodla pre Macadamia produkty, ktoré obľubujem a kupujem už nejaký ten rok aj pre maminu. Ich Deep Repair Masque je perfektná, no celkom si ma navnadila aj na kúpu tejto masky.

Reply
avatar
23. novembra 2016, 17:11 delete

Sleek ako dekorativkovy sleek? Ci? Idem googlit som ani nevedela ze maju masky :)

Reply
avatar
23. novembra 2016, 17:12 delete

Jj aj to je riešenie :) aj ja sa na to chystám ale este treba pozbierať trochu odvahy :) som dala 30 cm dole pred 5 rokmi s este som sa z toho uplne nedostala :)

Reply
avatar
23. novembra 2016, 17:30 delete

Macadamia su uplne úžasne :) a urcite rovnako dobre ak aj nie lepsie ako táto maska :) to potom nemusíš ľutovať :)

Reply
avatar