Video: Októbroví obľúbenci

Ako som vám sľúbila v piatok dnes sa ozývam s videom, na ktoré som sa neskutočne tešila. Dôvod je úplne jednoduchý - fakt sa mi nazbierali super veci,ktoré stoja za to, aby ste o nich vedeli. Vo videu nájdete trocha z fashion, trocha z beauty a jasné, že nemôže chýbať jedlo a nakoniec aj dobrá kniha.Dúfam, že sa vám bude video páčiť a teším sa na vašich obľúbencov :)

Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
20. novembra 2016, 11:35 delete

Super video :)
Ten ruksak vyzerá krásne :) ja som si vyhliadla jeden cez výklad v meste na Sturovej - obchod všetko od 10 eur, tam majú krasne kabelky, je ich viac po meste, a za 10 eur nie je nad čím váhať, len bol obchod zavretý :-/
Ten caj vyzerá lákavo, ja vypijem tak +- sedem čajov denne či je leto alebo zima :) pôjdem určite kuk do m&s kým nám ho nezrusia :(
Ja mám obľúbenca za október a teda už aj za november a daleeej čiapku z new yorker pánsku ( neviem sa rozhodnúť či mi skor pripomína čiapku Kyblika z trpaslikov alebo kominarsku ;) ) - manžel si kúpil a keď som ju skúsila už ostala mne a musel si kúpiť novú :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
20. novembra 2016, 17:16 delete

Zaujímavé video :) ďakujem za tipy na catrice, ja mám veľmi rada túto značku, ale ten olej som ešte nevidela :) o dovod viac navštíviť drogeriu :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
20. novembra 2016, 22:20 delete

Ľudom nechutí Chai? Ja ho milujem ♥

Reply
avatar
20. novembra 2016, 22:49 delete

Že? :) musím naučiť moje okolie, čo je dobré :)

Reply
avatar
20. novembra 2016, 22:53 delete

Jeeeeeminenku to mi ani nehovor! Presne viem o ktorom hovoris sem tam tam s mamkou zbehnem ale nikdy! by mi nenapadlo pozerat tam ruksaky! Koniec koncov, dva zuzitkujem nejako :) ked budem nabuduce cez tyzden v meste iste pozriem aj tam :) dakujem!
Inak aj ja sa musim priznat k rodinnej kradezi :) manzel si kupil sal a uz je moj :) sice sa este brka, ze nie je, ale ked na neho dam svoju vonavku, takze s nim pojde druhy den do roboty :) Pre istotu davam La Vie Est Belle, ta vonia ako ekrazit a nevyprcha ani za tyzden :)

Reply
avatar
21. novembra 2016, 17:11 delete

Tak Chai je mňamka :) išla som dnes okolo m&s a kúpila som si a prvý krát skúsila aj bez mlieka aj s mliekom a chutí aj tak aj tak... ďakujem ;)
A pri tescu na kamennom je bio predajňa tuším Vitalis sa volá - zo strany Rajskej a majú tam tu zelenú kávu s mätou, škoricou a ešte tuším s kakaom. Kúpila som si zatiaľ tu mätovu a uvidím lebo obyčajná mi moc nešla dole krkom keď som ju pila :-/

Reply
avatar
21. novembra 2016, 21:20 delete

jeeej tak sa teším, že chutilo! A obchod pôjdem hneď pozrieť tú škoricovú verziu si už vizualizujem v košíku :)

Reply
avatar
Saja Frey
AUTHOR
21. novembra 2016, 22:30 delete

Obľúbencov, či už článok alebo video, si vždy rada pozriem!:) Tú ceruzku na pery od Catrice mám aj ja a je to moja láska, je naozaj perfektná!:)

Saja Frey blog
Pozývam ťa na: Súťaž o diár Dary Rolins

Reply
avatar