Ten pocit, keď deodorant vonia krajšie ako parfém


Posledné týždne mi môj manžel začal netradične často hovoriť ako pekne voniam. Priznám sa, že prvý týždeň som to nebrala nijak vážne a na lichôtku som pokaždé povedala ďakujem, potešila som sa a deň išiel ďalej. Vec sa má tak, že až minulý víkend som si uvedomila, že on mi vôbec nechváli Chloe, Dior alebo Chanel, ale pokaždé za mnou dôjde a povie mi ako pekne voniam, keď si dám deodorant. Úplne vážne. V našej domácnosti je momentálne na voňavom piedestáli Dove Go Fresh. Aby som zase manželovi nekrivdila, pravda je taká, že vonia fakt brutálne. 


Vo všebecnosti skoro vždy striedam sprej a guličku, pretože každé je podľa mňa dobré na niečo iné. Ak má byť vonku 35 stupňov a mám pocit, že potrebujem extra dávku ochrany dávam si guličku, pretože mi príde praktické zobrať si ju so sebou do kabelky a v prípade potreby ju viem naniesť znova. Rovnako nosím guličku ak si dávam čierne alebo tmavé veci, pretože pri spreji je vždy väčšia šanca, že bude biely a tmavé oblečenie ušpiní. 
Ak by to malo byť len o preferencii tak spreje mám vždy radšej. Sú podľa mňa silnejšie (pocitivo, neoverene) a nemajú taký ten lepivý pocit, ktorý robia niektoré guličky. 
No a toto leto som používala túto dvojku, ktorá je overená mesiacmi :) a v skutku fascinujúca. Hovorím si, že guličky alebo spreje používame stále, takže verím, že recenzia príde vhod aj po lete.


Ten voňavý sprej, ktorý som už spomínala v úvode je Dove Go Fresh vo vôni hruška a aloe vera. Neviem, či by som si vedela predstaviť na prvú ako vonia hruška a aloe vera, ale je to sladká ale neotravná zmes, ktorú by som popísala ako svieža hruška. Hrušku tam reálne cítite, len je viac svieža, čistá a menej sladká. 
Tá vôňa je fakt brutálna a podľa mňa prekvapí skoro každého. Kľudne by som zniesla aj voňavku, ktorá by takto voňala a bola by som z nej nadšená. Sprej má navyše vcelku zvlášnu konzistenciu, je akoby krémová a príjemne jemná. Absolútne žiadne štípanie ak ste nezbedné ako ja a holíte sa ráno nasucho. Pokožka je jemná, prevoňaná a pripravená na deň v extrémnych teplotách. Sprej so mnou obstál naozaj celé leto, takže vám s kľudom na srdci viem povedať, že je na neho fakt spoľah. Vôňa inak vypáchne do 5 minút, takže sa nemusíte báť, že by sa bila s parfémom.


Gulička je na druhú stranu úplne odlišná ako sprej - pretože vonia ako zelená uhorka a zelený čaj. Ani túto vôňu som si nevedela predstaviť, ale viem vám ju ľahko popísať. Reálne tam cítite uhorku, ale je jemnulinko sladká - ako keby ste ju mali v limonáde. Ak náhodou niekto z vás chodí do bratislavskej reštaurácie Soho - tak deodorant vonia presne ako ich uhorková limonáda :) Ak nechodíte, tak určite vyskúšajte :) varia tam naozaj vynikajúco! Len sú trošku pomalší :) ale na dobré sa oplatí čakať. 
Každopádne, späť ku guličke! Veľmi príjemná letná neobťažujúca vôňa, ktorá zanechá pocit čistoty a sviežosti. Viem, že sa to hovorí v reklamách, ale fakt - to je presne ten pocit, ktorý vám po guličke ostane. Ani gulička inak neštípe po holení :) Ale nemali by sme to robiť :( nie je to pre pokožku vôbec dobré!


A len malá pikoška na záver :))) že nielen môj manžel mi chváli deodorant :) Ja som mesiace chválila tatina, že ako pekne stále vonia :DD a on mi stále s údivom hovoril, že nemá po čom, že má len deodorant. Ako som rozprávala príbeh o tom, ako môj manžel ignoruje, keď mám Dior ale pochváli mi Dove tatino mi hovorí, že ale veď aj ja ho stále chválim, keď má len sprej :) A vzišlo z toho, že on má tiež Dove :DDDD Je to tento na obrázku Minerály a šalvia. Fakt neskutočne krásna vôňa - čistá, ale jemne sladká a vonia fakt ako nejaký drahý parfém :)

Takže či pre seba alebo pre svoju polovičku radím vám oboznámiť sa s deodorantami od Dove, pretože sú nielen lacné (2-3€) ale fakt vynikajúco voňajú a robia svoju robotu. Myslím, že je to asi prvýkrát čo u nás doma vyvolaj nejaký deodorant diskusiu :)

A čo vy? Používate spreje alebo guličky? Alebo tuhé deodoranty? Ktorú značku? 
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
31. augusta 2017, 12:52 delete

Dove tiež zbožňujem kvôli jeho vôni, tak pekne vonia snáď už iba playboy deodorant :D
GlitterCircus

Reply
avatar
31. augusta 2017, 15:30 delete

Dove vždy voňali krásne, či dámske alebo pánske, sú skvelé. :)

Rebelliouslily

Reply
avatar
Katarina
AUTHOR
31. augusta 2017, 19:17 delete

Od Dove antiperspiranty ani deodoranty nepoužívám, jsem věrná svému oblíbenému Borotalcu, které má hodně jemnou, krémovou a neutrální vůni, která neruší parfémy. Ale asi se půjdu aspoň kouknout a očuchat, třeba bych u svého chlapa taky s vůní zabodovala. :D
Katarina

Reply
avatar
1. septembra 2017, 12:13 delete

človek si myslí, že už ho nemôže veľa vecí prekvapiť a potom si prečíta značku o ktorej nikdy nepočul :) ale že vôbec! idem hneď googliť čo to používaš :)

Reply
avatar
1. septembra 2017, 12:14 delete

Ja som vždy siahala po tom klasickom, ktorý vonia super čisto :) toto bol pre mňa fakt šok :)

Reply
avatar
1. septembra 2017, 12:14 delete

vážne? Ten som ešte nemala :)

Reply
avatar
Unknown
AUTHOR
1. septembra 2017, 21:17 delete

Mám ten hruškový a je ozaj nádherný :) Keď si ho dám večer po sprche tak vždy ho ešte ráno pekne cítim. A inak tiež som sa večer nastriekala a v noci sa zobudila na to, že ako pekne mi niečo vonia a až neskôr mi došlo, že to nebol parfém, ale deodorant :D

Reply
avatar
1. septembra 2017, 21:35 delete

ja si fakt stále hovorím, že nechápem :) urobili ho úplne brutálne :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
12. septembra 2017, 9:01 delete

Ja som si dlho hľadala vhodný antiperspirant a keďže nemam rada tie tuhé a ani guličky, jasna volba bol ten v spreji. Dlho som si hladala taky, ktory bude vyhovovat az som raz vyskusala Dove a odvtedy nedam na ne dopustit. Vyskusala som snad vsetky vone, ktore vyrobili a tiez ako teba ma nadchol tento hruskovy, zhodou nahod, moj priatel ma nanho taky isty nazor ako tvoj muz :D
Ale aj napriek tomu sa stale rada vraciam k citronovemu ( s niecim, neviem cim ) pretoze mi najviac sadol. :)

Reply
avatar
27. septembra 2017, 21:59 delete

Tak si píšem, že ten mám vyskúšať :))

Reply
avatar