Nečakaná vychytávka


Sú výrobky od ktorých očakávate, že budú super a potom sú výrobky, ktoré viete, že asi budú fajn, ale u toho fajn to ostane. A potom môžu nastať dve situácie - tie super môžu byť fakt zlé, alebo priemerné, čo zvyčajne vytočí a tie fajn sa môžu hecnúť a brutálne prekvapiť. A tak sa hecla olivová Ziaja na ruky. Čakala som niečo, čo bude fajn, a som absolútne očarená, pretože je popravde vynikajúca. 


Posledný krém na ruky, ktorý som mala od Ziaja bol kozie mlieko. Ten síce voňal fakt pekne ale hydratácia mi bohužiaľ vôbec nestačila. Olivu som chcela vyskúšať len tak, lebo som dlho nič olivové nemala a je to vôňa, ktorá neurazí ale ani nenadchne.

A tu je hneď prvý omyl! Olivový krém na ruky vonia tak krásne! Je to čistá, príjemná vôňa, ktorá sa reálne ťahá za vašimi rukami. Ja som z vône úplne nadšená a neskutočne prekvapená. Teraz ma láka zaobstarať si z olivovej rady niečo ďalšie, pretože sa tej vône fakt neviem nabažiť.

A čo ma prekvapilo hneď druhé bola konzistencia - stredne hustá, ale veľmi rýchlo vsiakajúca sa a výborne hydratujúca. Ruky sú po krémiku tak krásne jemné a hebké, že aj Loccitane môže závidieť. A to za cenu okolo 2€.


Naozaj som to nečakala a som z krému úplne nadšená. Pekné balenie, prekrásna vôňa a super hydratácia za bezkonkurenčnú cenu. Teším sa, že sa rozrastajú krásne Ziaja obchodíky, takže Ziaja sa stáva dostupnejšou, ale ak nejaký nemáte vo svojom okolí vždy to istí ich e-shop 
http://www.fortis-slovakia.com/. Ak ste z BA rovno vás navigujem do Avionu, kde je neskutočný výber a často tam prebiehajú nejaké akcie. 

A čo vy? Aký výrobok v poslednej dobe prekvapil? Či už v dobrom alebo zlom?

Previous
Next Post »