Recenzia s niečím navyše :)


Neviem sa mentálne vysporiadať s tým, že na ktoré ročné obdobie sa hodí tento lak. Je jarný? Letný? Jesenný? Alebo dokonca zimný? Fakt vám na to neviem odpovedať, tak si urobte názor samé :) A potom mi dajte vedieť do komentárov, pretože som vážne zvedavá, kam by ste ho zaradili. Nech už si vyberiete ktorékoľvek ročné obdobie fakt je, že je nielen neskutočne krásny ale ešte aj brutááááálne dlho drží. Tak si ho poďme pozrieť trochu detailnejšie.

Vlastne ani neviem, čo je tam na detailnejšie pozeranie :) Čo potrebujete vedieť je to, že je to Dermacol 5 Day Stay a volá sa Snow White (01).  Ostatné uvidíte na fotke :) krásna bielo- biela farba, ktorá s prehľadom vydrží najmenej 5 dní.
Priznám sa, že k bielej farbe som mala rešpekt a aj napriek tomu, že mám doma cez 80 lakov na nechty biely sa tam doteraz nenachádzal. Úplne si totiž pamätám moje faux pas zo základnej školy, kedy sme mali zakázané nosiť laky na nechty a namiesto toho sme si lakovali nechty bielitkom. Aké cool, čo? A jeden deň sme takto štýlové sedeli na schodoch na školskom dvore a došli k nám 9-tačky, ktoré na nás s najväčším opovrhnutím pozreli a povedat ,,to je aké trápne tváriť sa, že máte na nechtoch lak a máte bielitko".

Teraz keď nad tým rozmýšľam bolo to také trápne ako táto story :) ale pointa je, že odvtedy som nemala na nechtoch biely lak :) Až teraz teda a teraz nepretržite :)Po tom pútavom príbehu vám k tomu vlastne už ani nemám čo povedať, len to, že ten lak je fakt prekrásny, fakt drží veľmi veľa dní a fakt ho musíte vyskúšať :)

A čo vy a zážitky zo základnej? Dajte nejaký nech mi teraz nie je tak trápne :) Nosíte biele laky?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
19. septembra 2017, 6:35 delete

Ty si prosím ťa kam chodila na zakladku ? Ja mam tiez 27 a chodila som na Mierovu v Prievoze a vobec nemam take zazitky, ze by sme sa nemohli maľovať alebo si lakovat nechty :)
Bielitko som skúšala aj ja, to asi každá baba, ale nikdy sa mi biela farba na mojich nechtoch nepacila :)

Reply
avatar
19. septembra 2017, 13:41 delete

Ja biely lak nosím len v lete a najviac sa mi páči ku opálenej pokožke, ale po tomto článku sa nad tým asi zamyslím a možno ho vyskúšam aj v inom ročnom období. :) Inak žiadny lak od Dermacolu ešte nemám takže určite vyskúšam :)

Reply
avatar
19. septembra 2017, 15:54 delete

Ja mám biele laky veľmi v obľube :) tento vyzerá super, určite vyskúšam :) ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
19. septembra 2017, 23:29 delete

Ja som si biely lak nikdy nevedela naniesť tak, aby som ho mala naneseny rovnomerne, preto som ho vzdy pouzivala iba ako ozdobny lak a robila som si s nim rozne pruzky, bodky a pod. na farebny lak.

Reply
avatar
20. septembra 2017, 15:49 delete

Na kuliskovu :)vidis relativne blizko od seba a mentalne na hory vzdialene :)

Reply
avatar
20. septembra 2017, 15:50 delete

Juuuuj to isto vyskúšaj! Podla mna su momentálne fakt neprekonatelne :)

Reply
avatar
20. septembra 2017, 15:50 delete

Podla mna budes mega spokojná :)

Reply
avatar
20. septembra 2017, 15:51 delete

Mne sa ozdobné nechty strašne páčia ale som na to strašný kripel :(

Reply
avatar