Keď Dove vonia ako najobľúbenejšie spomienky


Rovno vám napíšem disclaimer - v zásade mi je úplne jedno, či produkt vonia ako umelá pistácia, slaná pistácia, presladená pistácia - ak dá výrobca do názvu produktu pistácia môže si byť istý, že skončí v mojom košíku. Ja totiž MILUJEM pistácie a všetko z nich. Keď som vo februári letela tou mojou snovou business class do Dubaja a boli tam neobmedzené pistácie, bola som ako ultimátny socan a zjedla som tri mištičky. Asi by som zjedla aj viac, keby nezačali chodiť so zmrzlinou :) Takže verím, že chápete, že tento Dove som musela mať a bola viac ako 98% šanca, že bude proste najsam. 

Inak asi by som ho mala aj keby nevoňal ako pistácia, pretože je to sprchová pena a ako už možno viete z môjho blogu peny jednoducho zbožňujem. No a ono je vám to veľmi netradičná pena :) Pretože je reálne delikátne jemná a vláčna. Je fakt hustá, ale nie ako pena na holenie ale ako keď máte doma klasickú šľahačku, ktorú si robíte s tou bombičkovou vecou. Na pokožke sa krásne kĺže a nechá ju jemnučkú a krásne prevoňanú. Ešte jedna vec je fascinujúca - ako mení konzistenciu. Najprv je to pena, ale tá sa potom zmení a vláčny krémový sprchový krém. 

A že sa niekto pýta ako teda vonia? 
Presne ako pistáciová zmrzlina v jednej uličke v Ríme :))) jj to vám iste veľa hovorí! Vonia jemne, nie presladene, ako malý bio raw pistáciovo/mandľový koláčik. Tá pistácia je príjemá čerešnička nakoniec po smotanových tónoch, ktoré prídu ako prvé. 


Naozaj, naozaj by ste ho mali vyskúšať. Zoženiete ho v každej drogérii (len si niekde čupnite) a nechajte sa fakt unášať tou krásnou jemnou pistáciovou penou. Idem ja do sprchy a vy si ho napíšte na nákupný zoznam :)

A čo vy a pistácie? Máte ich radi? Alebo čo je vaša top mlska?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Kaja
AUTHOR
14. októbra 2017, 20:37 delete

Och, mnam, len ako si to opisala a nafotila to vyzera, ze je to extra bomba super must have. Len skoda, ze mna Dove pali po holeni :'(

Reply
avatar