Pre fajnšmekrov Eisenberg Love Affair


Parfémy. Sú. Moja. Láska. Podľa mňa som bola v minulom živote prinajlepšom Coco Chanel :) a prinajhoršom nejaký výrobca parfémov, pretože nie je možné, aby mal niekto toľko nadšenia z parfémov. Ak ste náhodou na mojom blogu nováčikom, tak vás pozývam pozrieť si video o mojej zbierke parfémov, kde nájdete jej časť :) Video sa nachádza tu:klik. A do tejto prekrásnej zbierky mi za posledný mesiac pribudli dva nové kúsky, ktoré vám postupne predstavím. Dnes vám predstavím prvý, ktorým je Eisenberg Homme Love Affair.

Dúfam, že ste si všimli to homme :) pretože čítate dobre, opäť som raz presedlala do pánskych radov :)


Pánsky parfém u mňa nie je novinka, v zásade všetky niche parfémy sú unisex a priznám sa, že kľudne by som ukradla polovicu manželových parfémov. Niektoré majú rovnaké (ak aj nie ešte väčšie čaro). Keď som prvýkrát voňala tento parfém absolútne som netušila, že je pánsky a hneď mi voňal zo všetkých Eisenberg parfémov najviac. 

Dôvod prečo mi vôbec neprišiel ako pánsky parfém je, že je to parfém, ktorý má v sebe dva obrovské protiklady. Na jednu stranu je neskutočne jemný a na druhú stranu je výrazný a má úžasnú výdrž. Parfém vonia ako čisté svieže oblečenie, ktoré sa sušilo v ovocnom sade. Je to svieža, jemne pudrová vôňa s tónmi ruže, jazmína a santalového dreva. 


 Aj napriek tomu, aký je jemný vydrží hodiny a vanie sa za vami. Ale to, že ako sa vanie! Vanie sa ako čistota, jemnosť a vy sa cítite kľudne, spokojne a bezpečne. Dámska verzia je pomerne silná a veľmi výrazná takže ak chcete čistý, jemný parfém vhodný na celý rok toto je ono. 

Podľa mňa chýbajúci artikel na slovenskom trhu, ktorý by som prirovnala akurát k Jo Malone Mimosa a Cardamon. Naozaj netradičná, luxusná vôňa, ktorá s vami splynie a urobí vám krajší deň. Ak som vás nalákala zbehnite ovoňať do Fann a podľa mňa sa zaľúbite rovnako :)

A čo vy aj pre vás je parfém čerešnička na torte? Aký máte dnes? Hovorí vám niečo značka Eisenberg?

Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
11. októbra 2017, 8:30 delete

O týchto parfémoch som počula od mnoho blogeriek a všetky o nich hovorili len pozitívne :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
12. októbra 2017, 10:11 delete

Veľmi sa mi páči dizajn flakónu a aj krabička je roztomilá. So značkou som ešte nemala tú česť, ale som zvedavá, keď vyskúšam. Inak, mne pánske vône na ženách nevadia, podľa mňa to často pôsobí dosť sexy :)

Reply
avatar
15. októbra 2017, 10:00 delete

Vôbec sa tomu nedivím :)

Reply
avatar