Romantický večer so Soaphoria


Konečne! Konečne dávam jemné, čisté vône bokom a prichádzajú sladké, silné vône, ktoré prevoňajú celý byt a nechajú vo mne pocit luxusu a špeciálnosti. Presne takto by sa najlepšie dalo opísať telové suflé od Soaphorie, bez ktorého posledné týždne nezaspím. Som rada, že som suflé nafotila ešte niekedy na jar, kedy som ho dostala, pretože teraz onedlho sa presunie do taštičky so spotrebovanými výrobkami. Je totiž tak úžasné, že keď si mám večer vybrať spomedzi telových výrobkov, ktoré mám na poličke suflé nemá konkurenciu. 

Priznám sa, že pri výbere ma zlákal jeho názov - Orientálna noc :) A aj keď v konečnom dôsledku vôbec nesplnil moje očakávania, nevadí, naplnil ich úplne inak.
Ak sa totiž povie orient napadne mi kardamón, santalové drevo, vanilka a suflé vonia úúúúplne inak. Je to mix ylang-ylang a  veľmi výrazné ružové (ale aj santalové) drevo. Pochopiteľne stačilo si prečítať zloženie, ale môj rozumový pochod bol orient/kardamón/wow musím mať/chcem. 


Keď si k prekrásne výraznej vôni pridám božskú konzistenciu Soaphoria suflé vznikne D.O.K.O.N.A.L.Y výrobok. Ak ste ešte nemali ich suflé, tak to musíte napraviť, pretože to je prosím pekne krém krémov. Vážne :) Súflé je jemná penička, ktorá sa pri dotyku s pokožku zmení na olej, ktorý dokonale premastí a hydratuje aj najsuchšiu pokožku. A to mi verte, že vám to odporúča človek s pokožkou suchou ako sloníča. 

Zbožňujem naberanie jemnej nadýchanej peny a potom ten pocit, keď sa zmení na výdatný olejček. WOOOOOW. A vo výsledku? Pokožka voňavá ako po parféme a jemná ako lusk. 


Zloženie: Cocos Nucifera Oil (kokosový olej)*, Butyrospermum Parkii Butter (bambucké maslo)*, Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo)*, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*Cananga Odorata Flower Extract (ylang - ylang)*, Aniba Rosaeodora Wood Extract (ružové drevo)*, Santalum Album Oil (santalové drevo)*, Iron Oxide (minerálna farbiaca zložka)


Ak máte radi výrazné ružové vône tak toto bude pre vás ultimátna pecka. Ak máte radi jemnejšie vône vyskúšajte Mliečne potešenie, Nevinnosť alebo Čistú krásu. Suflé má 125ml a na https://www.krasnakazdyden.cz/ stojí okolo 7 €. Nech už si vyberiete akúkoľvek vôňu, tú konzistenciu musíte aspoň raz zažiť :)

A čo vy? Tiež sa tešíte, že už je jeseň alebo smútite za letom?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
20. októbra 2017, 8:31 delete

Soaphoria ma neskutočne dobré produkty. :)

Rebelliouslily

Reply
avatar