Ako Primark okopíroval Kylie Jenner (Get Lippy Matte Collection)


K mojej obsesii hnedými paletkami pridávam obsesiu k hnedým a tmavým rúžom. Takže začínam novú článkovú sériu 50 Shades of Brown lip edition. To, aby moje paletky neboli smutné, tak sa im snažím zohnať rovnako veľký počet hnedých výrobkov na pery :)

Ale nie, sranda bokom :) Už som vám asi hovorila, že raz som mala nočnú moru v ktorej sa mi snívalo, že som prespala jeseň a Vianoce a nestihla som nosiť hnedé rúže? Normálne som sa ráno zobudila najprv zronená a potom super šťastná. Hashtag problémy prvého sveta :) Tým chcem len povedať, že hnedé rúže vážne zbožňujem, cítim sa v nich dobre a sú neskutočne praktické - pretože ak si dáte tmavé pery v zásade máte make-up vyriešený. Ak doma nemáte hnedý rúž vážne radím vyskúšať napríklad aj ten drogériový Maybelline, ktorý som recenzovala tu:klik, pretože je super dostupný, lacný a fakt vynikajúci. 

No, ale poďme k tomuto :)


Lacná vs drahá verzia :)


Kamarátka v zásade pred nedávnom v Primarku objavila toto leskové duo, ktoré je podľa mňa lacnou dvojičkou ku Kylie Jenner Lip Kit. Neviem vám to porovnať 1:1 (lebo Kylie nemám) ale - Kylie sada má tiež ceruzku a matný lesk v takýchto farbách a vo výsledku máte super matný a pigmentovaný produkt, čo by malo platiť v oboch prípadoch. 


Ak teda budete niekde, kde je Primark radím vám pomotať sa v kozmetickej sekcii. Je lacná a nájdete tam fakt vynikajúce vychytávky za pár eúr, na ktoré ja osobne absolútne nedám dopustiť. V lete som si tam kúpila paletku rozjasňovačov, ktorá je absolútne vynikajúca a teraz mi kamarátka doniesla toto duo. 
Obsahuje matný lesk a ceruzku (v rovnakej farbe) a cena za set je 3 libry. Oba výrobky sú vynikajúco pigmentované a držia hodiny.  
Ceruzka je super mäkká a pravda je taká, že kľudne by som len za ňu samotnú dala 3 libry. Po perách sa krásne kĺže a lesk aj vďaka nej drží niekoľko hodín. 

A ten lesk! Wow! V jedna vrstva úplne stačí! Potom zaschne krásne do matna a môžete s nim v kľude jesť a piť. Super je, že nevysušuje pery a nezalieza do vrások. 

Odtieň môjho setu je Chocolate Brownie a ak máte radi hnedé odtiene hľadajte Primark a vyskúšajte :) Budete šokované ako krásne a dlho lesk drží! Navyše za tú cenu! Ja sa teším ako si v Novembri dokúpim ďalšie do zbierky :)

A čo vy a Primark kozmetika? Máte odtiaľ niečo? Čo si kúpiť a čomu sa vyhnúť? Máte doma niečo z Jenner/Kardashian kozmetickej línie? Láka vás niečo? Sledujete Kardashianky?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
18. októbra 2017, 20:51 delete

Vybrala si ozaj krásny hnedý odtieň. Páči sa mi, že sa robia takéto sety aj s kontúrkami. :) Mala som raz balzam na pery z Primarku, ktorý bol v takom kalíšku, ale vždy som bojovala s obalom. Ťažko sa otváral. :D

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
19. októbra 2017, 13:36 delete

matný lesk - to je nejaká blbosť, nie? toto je tekutý rúž (liquid lipstick)...

Reply
avatar
19. októbra 2017, 13:48 delete

Dakujem :) ja som mala doma tiež jeden kaliskovy balzam Agatha de la Prada a ten som musela otvarat kombinackami :)

Reply
avatar
Tereza Blog
AUTHOR
19. októbra 2017, 14:10 delete

Škoda , že Primark nemám po ruce, určitě bych zkusila :-)

Reply
avatar
21. októbra 2017, 21:49 delete

jj :( aj ja sa tam najbližšie dostanem až koncom mesiaca :(

Reply
avatar