Najsamdivnejšia maskara - Maybelline The Falsies Push-up Angel


Keď chodíte do nemeckých rezortov máte veľkú šancu, že tam natrafíte na veľké množstvo dobrých nemeckých časopisov. Ja som veru v Turecku na celkom veľkú kopu v lete natrafila a tak som sa okrem mojej čitateľskej klasiky (Emma, Eva, Marie Claire) mohla trochu potešiť z Harpers Bazaarov, Elle a Vogue. Všetky tieto zahraničné časopisy mali spoločné jedno - hádam viac ako polovičný podiel reklamy a navyše tej iste reklamy. Takže som bola celé dva týždne z časopisov masírovaná reklamou na Maybelline The Falsies Push up Angel maskarou. Tvárou kampane bola Gigi Hadid, u ktorej som sa nerozhodla, či mi vadí, alebo nevadí :) ale každopádne riasenka ma zaujala. Podľa obalu. A reklamy :)


 Už si nepamätám, či na tých fotkách bola len ona a jej riasy idúce do neba, alebo tam bol odfotený aj kartáčik riasenky. Prisahala by som, že ten tam nebol - povedzme si pravdu, pretože keby bol určite ju nechcem. Tak či onak riasenka skončila u mňa doma a ja som mohla testovať či budem mať riasy ako Gigi :) 
Čo ma doma nepotešilo ako prvé bolo, že riasenka vyzerala ako obojstranná. Ja viem, že obojstranné riasenky robia brutálne riasy, ale mne sa s nimi ráno jednoducho nechce vyhrávať sa. Takže som z toho bola mierne smutná a odsunula riasenku na druhú kolaj. 

Každé riasenkové zásoby sa raz minú a nakoľko sa minuli minulý týždeň aj mne, musela som vytiahnuť túto. O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som zistila, že riasenka nie je obojstranná! Na druhú stranu, keď som videla, ako vyzerá ten kartáčik tak som si želala, aby bola :)No pozrite sa ako vyzerá. Ako riasenkový hrebeň z roku 1800 :) Takto si predstavujem prvé riasenky, ktoré boli kedy vytvorené. Juuuj no taká som bola smutná! Ale potom som si povedala, že jednak aj tak inú doma nemám a jednak raz mal Loreal jednu riasenku, ktorá vyzerala ako granát a veľmi veľa ľuďom brutálne vyhovovala. Takže som dala predsudky bokom a začala nanášať.


A tak som naniesla jednu vrstvu a cítila som sa zaujato. Potom druhú vrstvu a povedala som si, že toto je teda ten druhý Loreal. Vizuálne neskutočne odrádzajúca riasenka, ktorá však robí v 2 vrstvách brutálne mihalnice. Riasenka sa neskutočne dobre a jednoducho nanáša. Jednoducho len nadvihnete riasy a nanesiete. Aj napriek tomu, že vyzerá komplikovane opak je vážne pravdou. 

Po niekoľkých dňoch používania navyše môžem dodať, že sa nedrolí, drží krásne celý deň a ide neskutočne ľahko odlíčiť - so všetkým. 

Pozrite na to samé :)


1 vrstva

2 vrstvy1 vrstva

2 vrstvy


Takže v konečnom dôsledku super! Aj keď som sa nezmenila na Gigi som neskutočne nadšená a naozaj veľmi prekvapená! Je to celkom nečakaný objav takže mám veľkú radosť :)

A čo vy? Trúfli by ste si?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
Johanka
AUTHOR
17. októbra 2017, 18:12 delete

Taky ji mám, ale musím říct, že se mi po 2 měsících už dost drolí a to je podle mě i tak na řasenku malá výdrž :/. Většinou mi řasenku vydrží půlroku, takže jak jsem nejdřív byla nadšená, už tak dovařená nejsem (nehledě na to, že se přeorientovávám na netestovanou kosmetiku).

Reply
avatar
17. októbra 2017, 18:42 delete

Uuu tak to som zvedava :( dam vediet v spotrebovaných :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
21. októbra 2017, 22:27 delete

Mohla by si ju pouzit v liceni vo videu. K.

Reply
avatar