Bianca ty si ale hlúpa!


Pred pár týždňami som plánovala recenziu na NYX Bang Bang, čo bol krásny hnedý lesk na pery. Aspoň to som si myslela.. Dlhú dobu mi však nešla do hlavy jedna vec..Ako je možné že lesk v odtieni Bang Bang tak málo vydržal na perách, keď mám z tej istej edície inú farbu, ktorú som vám nepretržite chválila? Normálne som bola smutná, že ide o prvý NYX fail, ale hovorila som si čo už, každá značka sa raz utne. Recenziu som mala napísanú, a mala byť publikovaná niekedy v strede týždňa. Ale potom som sa v pondelok ráno zobudila a normálme ma v posteli osvietilo - ono na tom obale nebolo napísané Lip Lingerie ale LID Lingerie!! Takže prosím pekne, ja som očný tieň nosila mesiac ako rúž na pery..

A ako môžete vidieť na prve fotke, ono to nevyzeralo vôbec zle! Práve naopak naozaj krásna jesenná farba :) Takže som pôvodnú recenziu vymazala :) a spustila nové testovanie NYX Lid Lingerie v odtieni Bang Bang ako očné tiene :)


Pravda je taká, že tá farba je fakt krásna! Či už na pery alebo na oči, je to krásna jesenná farba, ktorá zvýrazní váš pohľad a otvorí oko. Kým na perách tá farba hrala viac do hneda na očiach mi prišla viac do červena. Keď som si ju naniesla prvýkrát bola to trochu výzva, ale zase nemusí byť každý deň 50 shades of brown :)


Tieň je neskutočne pigmentovaný a jedna vrstva vyzerá tak, ako vidíte na fotke nižšie. Krásna hnedo bordová výrazná farba, ktorá sa počas celého dňa ani nepohne. To je pre mňa - a aj pre vás pomyselná poznámka, že tu máme ďalší super praktický výrobok - po Maybelline Colorama a Avon Mark. 

Tiene používam ako neskutočne výraznú a pigmentovanú bázu na ktorú nanášam rôzne tiene podľa nálady. Najčastejšie bronzové a zlaté, ale niekedy aj hnedé a skúšala som aj olivovo zelené. Aj keď sa to nezdá, tá farba sa naozaj krásne ladí a kombinuje a výsledok je vždy iný a vždy zaujímavý.
Ak radi experimentujete a vychádzate zo svojej komfortnej zóny verím, že doma uživíte aj odtieň Bang Bang. Ak je to pre vás až moc, tak potom si z tohoto článku vezmite dve veci :)

1, čítajte si návody a popisky výrobkov :) 
2, LID Lingerie sú fakt brutálne dlhotrvajúce a neskutočne pigmentované tiene, ktoré sa hodia na cesty, alebo na lenivé dni, keď chcete mať make-up rýchlo a efektívne vyriešený :)

A čo vy a tekuté očné tiene? Máte nejaké doma? Ktoré? Aj vám sa už podarilo takéto kozmetické faux-pas?

Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzka K
AUTHOR
21. novembra 2017, 6:45 delete

Taak to je sranda. Mne sa zatial nič také nestalo. Ale viac by sa mi táto farba páčila na perách. Na očicah to na prvý pohlad vyzerá zvláštne, ale zas je pravda, že ked sa s tým človek pohrá a pekne to vytienuje, tak to vyzerá potom dobre.

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
21. novembra 2017, 13:33 delete

Aaaa... ale fakt vyzerá ako rúž/lesk :D

Reply
avatar
22. novembra 2017, 0:29 delete

Hahahahaha :D Tak teda tvoje story mě pobavila. Ale musím uznat, že se mi to taky stalo. Měla jsem takový krémový stín v pánvičce, co vypadal jako nádherný lesk ... Nope, byl to stín :D Takže už se taky snažím číst, co je na obalu napsáno :D
Veronique beauty

Reply
avatar
22. novembra 2017, 22:53 delete

úprimne sa teším, že nie som jediná :) ale tak no, kým sme sa nevyhádzali je dobre :)

Reply
avatar
22. novembra 2017, 22:54 delete

že? Aby sa človek nepomýlil :)

Reply
avatar
22. novembra 2017, 22:54 delete

jj na perách lesk vyzeral prirodzene pekne - proste jesenná farba a na očiach to bolo najprv mierne hrozivé ale po zapracovaní pekné :)

Reply
avatar