Black Friday útočííííí

Aj napriek tomu, že som veľkým fanúšikom všetkých sviatkov a osláv priznám sa, že Black Friday ma nikdy nejako extra neoslovoval. Keď som videla videá amerických youtuberiek, ktoré sa lakťovali v obchodných domoch kvôli tomu, aby si ulovili Guess tašky za pár dolárov, povedala som si, že radšej budem celá a bez Guess kabelky :) Ale! Potom sa Black Friday nejak pomaly ale iste dostal aj k nám a aj keď ho nemám nejako špecificky zaznačený v diáry, už sa na neho aj celkom teším a evidujem ho. Minulý týždeň som sa v Londýne naladila na Black Friday vlnu (tam výpredaje už začali a boli fakt fajn) a ak vám mám povedať pravdu, momentálne mám urobený malý zoznam výrobkov, ktoré plánujem tento týždeň dokúpiť. Ak sú vo vašom nákupnom zozname nejaké kozmetické výrobky, tak vám radím čítať ďalej, pretože o jednej Black Friday zľave sa oplatí obzvlášť vedieť.Verím, že nejedna z vás počas vianočných sviatkov navštívi Notino a nakúpi tam darčeky či už sebe alebo svojim blízkym. A nakoľko ušetriť sa vždy oplatí prinášam zopár tipov, vďaka ktorým môžu vyjsť Vianoce o čosi finančne lepšie :) Na stránke celý týždeň (od pondelka do nedele) prebiehajú Black Friday akcie a tie môžete využiť rôzne -  či už doprava zadarmo pri nákupe nad 44 Eur alebo 25 % ZĽAVA na vybrané značky s kódom black25sk. Tretie eso, ktoré pripravili je podľa mňa najlepšie a môžete ho využiť pre seba alebo pre svojich blízkych. 

Ak si nakúpite výrobky Make-up Revolution v hodnote nad 28 € získate Mystery Bag zdarma. Ak ste si povedali, že to je super blbosť, lebo tam budete mať tri malé vzorky a to je všetko - ho,ho! opak je pravdou :)


Moja Mystery Bag bola vskutku brutálna a obsahovala Give Them Darkness paletku tieňov, mono očné tiene, rúž a očný odličovač. Každá Mystery Bag je iná, ale hodnotovo sú podobné, takže podľa mňa sa máte na čo tešiť. Takže viete ako to urobiť - každej kamoške po paletke a vám dojde extra balíček navyše :)
Ak sledujete môj blog, tak viete, že Make-up Revolution je bez zaváhania jedna z mojich najobľúbenejších značiek a na ich výrobky nedám absolútne dopustiť. Ich paletky nemajú obdoby (a konkurencie). 


Všetky akcie nájdete na  Black Friday stránke tak hor sa  nakupovať výhodne :)

Ak vás inak láka značka Make-up revolution ale neviete, ktoré výrobky vyskúšať dajte mi kľudne vedieť, môžem urobiť video s mojimi najobľúbenejšími výrobkami. Mám ich doma naozaj habadej, čiže nie je problém :)

A čo vy a Black Friday? Máte urobený nákupný zoznam? Čo vás láka? Skúšali ste niečo z Make-up Revolution? Čo je pre vás lepšie - akcia alebo darček k nákupu?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Pampeliška
AUTHOR
22. novembra 2017, 21:38 delete

Video s výrobkami Makeup revolution by bolo super! :-)
Ja nikdy neviem, čo si mám vybrať... už mám nejaké produkty, ale inšpirácia sa zíde vždy :-)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
23. novembra 2017, 14:13 delete

Na notinu chci black friady rozhodně využít, chci koupit nějáké dárky. :)

Somethingbykate

Reply
avatar
23. novembra 2017, 17:50 delete

aj ja tak :) ideálny čas :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
25. novembra 2017, 23:32 delete

Paletka vyzerá cool. Ja som black friday využila najmä na nákupy darčekov, ale urobila som radosť aj sama sebe, objednala som z beautybay Zoeava paletku, rúž od Jeffrryho Stara a nejaké kúsky od Yes to :)

Reply
avatar
26. novembra 2017, 12:24 delete

Juuuj Zoeva paletka, to si niekto pekne doprial :) Závidííííím!

Reply
avatar
28. novembra 2017, 7:38 delete

Aký je ten odlicovac od Katie price prosím ťa?

Reply
avatar
28. novembra 2017, 15:13 delete

Este neviem, ale ked vyskusam urcite urobim recenziu :)

Reply
avatar