Ako som asi posledná na svete vyskúšala Batiste


Suchý šampón Batiste je ospevovaný na svete už niekoľko rokov. Nedajú na neho dopustiť americké ani britské youtuberky a potom, čo zakotvil aj v našich drogériách ho má doma hádam každý druhý človek. Ako som písala vo včerajšom článku o Black Friday - u mňa tieto davové veci pôsobia úplne opačne. Čím viac ľudí ich chváli, tým menej ma lákajú. A to je vlastne dôvod, prečo som skúšala Batiste až teraz :) 
Nie preto, že mi o ňom hovorilo miliontisícštyristodvadsaťdva ľudí, ale preto, že sa mi minul suchý šampón a tento je na https://www.parfemy-elnino.sk/ fakt lacný. A očakávania boli veru vysoké, to si asi viete predstaviť :)


Čo sa Batiste nedá uprieť sú dve veci - majú reálne najkrajšie obaly na svete a najviac sa vyhrávajú s vôňami. Suchý šampón, ktorý vonia tropicky alebo ako čerešňa? To je naozaj celkom výnimočné :) A tie vône vyzerajú nielen dobre na obale aj reálne krásne voňajú. To sa mi inak fakt fakt veľmi páči a dáva to Batiste jeden veľký plusový bod. Ale k plusovému rovno pridáme jeden mínusový, pretože tak ako drvivá väčšina drogériových suchých šampónov aj tento sa môže pridať do zoznamu výrobkov, ktoré nechávajú na tmavých vlasoch šedivý povlak. Stále si hovorím, že keď chcem mať vlasy bez povlaku treba si priplatiť o 16€ viac za Macadamia Hair alebo Kardashian beauty, ale viete v mojom meradle je to jednosmerná letenka do Bruselu :) 

Takže zatnem zuby, zoberiem uteráčik a vyšúcham šedivý povlak :) Vo výsledku mi ostanú neskutočne objemné a oživené vlasy, s ktorými viem s prehľadom ešte dva dni prežiť. 


Takže aký je podľa mňa Batiste? V zásade rovnaký, ako všetky drogériové suché šampóny s tým rozdielom, že fakt krásne vonia. A keďže stojí rovnako ako tie ostatné, chápem jeho konkurenčnú výhodu a nabudúce po ňom siahnem aj keď zo mňa urobí na pár minút šedivú starenu :)

Na Elnino som si všimla, že majú aj verziu pre hnedé vlasy, tak jej dám ešte možno niekedy šancu. Snáď bude lepšia ako tá DM-kácka, kde niekto v Nemecku asi nepochopil rozdiel medzi hnedou a šedivou :)

A čo vy a Batiste? Hot or not? Používate suché šampóny? Od ktorej značky?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
24. novembra 2017, 7:46 delete

Ja mám Batiste celkom rada, niektoré ich "vône" nechávajú menej šedín :D a inak čo z drogérie nenecháva povlak je Aussie, ale tie mi zase strašne smrdia no :D

Reply
avatar
alessandramia
AUTHOR
24. novembra 2017, 10:45 delete

Ahoj, ja pouzivam batiste na tmave vlasy, ten nezanecha sedivy povlak :) odporucam

Reply
avatar
25. novembra 2017, 16:59 delete

Ja suché šampóny nepoužívam vôbec, skúšala som raz nejaký z DM a bola to katastrofa :D ale potejto recenzii by som možno tomu dala opäť šancu ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
27. novembra 2017, 15:02 delete

Ja mám s týmto suchým šampónom len pozitívne skúsenosti. Neviem, čím to je, ale mne nezanecháva taký povlak, že by som ho musela šúchať uterákom. Nabudúce skús možno menšie množstvo :)
A mala som aj ten na hnedé vlasy a bola som spokojná :)
World of Nicol

Reply
avatar
28. novembra 2017, 20:57 delete

teraz rozmyslam, ze co je viac :) ci vytrasanie sedim alebo radost z dobrej vone :) ale priznam sa, ze asi vona vyhrava!

Reply
avatar
28. novembra 2017, 20:57 delete

Ja ich nepouzivam casto, ale vedia fakt pomoct. V poslednej dobe ani nie tak na mastne vlasy, ako na lepsi styling :)

Reply
avatar
28. novembra 2017, 20:58 delete

Skusim ten na hnede, uvidime, co to urobi :)

Reply
avatar