Video: Zábavný víkend v Londýne :) Harry Potter štúdiá a kopec detí :)


Ak sledujete môj Instagram (klik:tu) tak možno viete, že som bola minulý týždeň v Londýne. Ak ho nesledujete nevadí (teda vadí a mohli by ste :) dnes sa všetko podstatné dozviete :) Prvotným cieľom nášho víkendu bolo efektívne využiť novembrový sviatok a samozrejme čo najviac sa zabaviť. Nakoľko s manželom nie sme úplný draci klubovej zóny vedeli sme, že zábavu budeme musieť riešiť trochu inak :) a tak výber padol mimo iného na Harry Potter štúdiá. Ako víkend dopadol sa dozviete v dnešnom videu a keďže nie som informačný strýko držgroš tak aj v tomto príspevku.


Čo musím povedať hneď ako prvé je, že sme objavili fakt brutálne dobré ubytko. V Londýne sme boli už viackrát a ubytovanie bola vždy najväčšia položka. Tentokrát to síce platilo rovnako :) ale v pomere cena kvalita to bol určite brutálny deal. Ak sa teda niekedy budete chystať do Londýna vrelo vám odporúčam The Hub by Premier Inn pri Tower Bridge. Hotel má jednak fakt super polohu (metro The Monument) jednak je neskutočne čistý, brutálne odhlučnený (garantujem vám spánok vášho života), veľmi pekný a má kopec malých detailov, ktoré urobia váš pobyt ešte lepší. 


Videli sme toho straaaaaaaaaaašne veľa, ale! Čo vám môžem poradiť sú tri veci - choďte niekedy do Londýna v novembri a odstriehnite si, kedy sa tam koná Winter Wonderland. Sú to v zásade vianočné trhy len nenormálnych rozmerov. Kolotoče, jedlo, strelnice, super atmosféra, svetielka - proste nezabudnuteľný zážitok. 
My sme o tom nevedeli a našli sme ich v zásade omylom a bol to určite najväčší highlight celého výletu. Vstupné je zdarma, ale pripravte sa na vyššie sumy jedla a pitia. A veeeeeeeeeeeeeeľa ľudí!


O a tie Harry Potter štúdiá :) Aké boli? To sa fakt dozviete vo videu. A okrem toho ešte aj to, čo som si nakúpila :) a že to stojí podľa mňa za to :) A keď už si budete pozerať to video nezabudnite sa prihlásiť na odber nech vás moje videá spamujú každú nedeľu. A rovno vám poviem, že budúci víkend bude jedno fakt fajn video!


Super víkend to bol :) aj zábava bola, aj dobré jedlo (ak sa chystáte do Británie nezabudnite vyskúšať Nandos, úžasná mozambicko/portugalská kuchyňa, ktorá rozpáli všetky vaše chuťové bunky. A rozpáli doslova, s chilli to tam vedia) a aj nákupy. Môžete sa tešiť na zásobu neslovenských značiek za dobré aj nedobré ceny. 

A čo vy a Londýn? Boli ste? Páči sa vám tam? Čo je vaša najobľúbenejšia časť? A priznajte sa, kto je tu Harry Potter fanúšik? Kam by vás zatriedol klobúk?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
26. novembra 2017, 22:51 delete

Uuuu, paráda! Do Londýna sa chystáme s drahým a kamarátmi v apríli. Oni inú na koncert a my sme presne plánovali HP štúdia :)

Reply
avatar
28. novembra 2017, 20:58 delete

tak potom isto bookuj listky co najskor :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
28. novembra 2017, 22:49 delete

O tom winter wonderlandu slyším poprvé. A Harry Potter studio bych ráda navštívila, ale napřed musím navštívit Velkou Británii celkově :-D

Somethingbykate

Reply
avatar
29. novembra 2017, 21:53 delete

Podla mna o tom nevie strasne vela ludi, co je skoda, pretoze uz len kvoli tomu sa tam realne oplati ist :) a Britania je uzasna! Vrelo radim :)

Reply
avatar