Ideálna jesenno- zimná paletka - NYX Plum Petals


V poslednej Emme som videla reklamu na dve paletky od NYX a jedna bola Contour Intuitive. Vskutku krásna paletka, ktorá obsahovala 6 očných tieňov, dva rozjasňovače a jedny líčka. Išla som sa na ňu pozrieť do predajne a o to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som zistila, že paletka existuje vo viacerých prevedeniach a v tej Emme bola dokonca tá najmenej praktická. Mne sa najviac páčila paletka v odtieni Plum Metals, pretože je podľa mňa najviac jesenná a všetky tiene sú využiteľné. 


Čo sa mi páčilo najviac z celej paletky boli určite rozjasňovače. Doma mám od NYX rozjasňovač Ritualistic ale tieto dva mi prídu milionkrát lepšie. Sú krajšie namleté, omnoho pigmentovanejšie a dlhšie držia. Oba používam inak veľmo často ako očné tiene, pretože majú krásne zlatisté farby, ktoré slúžia ako super základ pri mnohých jesenných líčeniach. Už len kvôli týmto dvom rozjasňovačom je tá paletka terno, pretože tie sú fakt dokonalé!

Ale povedzme si pravdu - nikto by si nekúpil veľkú paletku, kvôli dvom rozjasňovačom tak poďme na tie krásne tiene. Všetky tiene sú lesklé, neuveriteľne pigmentované a dlhotrvajúce. Keď tak nad tým rozmýšľam sú to vlastne prvé NYX tiene, ktoré mám, takže som rada, že konečne skúšam niečo iné ako ich lesky.
V paletke nájdete šesť tieňov 

V poslednej dobe preferujem relatívne jednoduché líčenie - zlatý rozjasňovač ako základ a oko si vykontúrujem s šedým tieňom (úplne napravo). Takéto líčenie nezaberie ani minútku a veľmi pekne vyzerá s tmavými perami. 

Posledným kúskom v paletke sú líčka, ktoré sú opäť neskutočne krásne namleté a vynikajúco pigmentované. Líčka inak bývajú v paletkách dosť často veľmi zbytočný element, ale tu naozaj nie sú. Sú super plnohodnotným kúskom a tým, že majú takú peknú tehlovú farbu sú úplne ideálne na jeseň, kedy pokožke dodajú peknú farbu a teplo. Líčka držia krásne celý deň a sú presne akurát pigmentované, takže sa nestane, že budete ako marfuša :)


Za mňa úplne úchvatná paletka a teším sa, že je to prvýkrát, čo hádam využijem všetky kúsky, ktoré sa v nej nachádzajú. Tie rozjasňovače sú ako sen, to verím, že uznáte spolu so mnou :)

A čo vy a paletky? Ktorá sa nachádza vo vašom wishliste? Ak máte doma paletku používate z  nej všetko či len niečo?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
14. novembra 2017, 7:48 delete

krásna paletka naozaj :) mne sa páčia nielen rozjasňovače ale aj očné tiene :)
MakeupbyVeo

Reply
avatar
14. novembra 2017, 11:00 delete

Cela sa naozaj neskutočne vydarila :)

Reply
avatar
Darren Rowse
AUTHOR
15. novembra 2017, 11:07 delete

thanks for sharing an incredible post about beauty product, i love it is very informative :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
15. novembra 2017, 19:18 delete

Farbičky sú veľmi pekné! Ja takúto jesennú paletku ešte nemám, hodila by sa :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
16. novembra 2017, 18:54 delete

Ty barvy jsou naprosto skvělé!:) Nyx miluji. Bohužel ještě nic nemám:(

Somethingbykate

Reply
avatar