(Nie) na poslednú chvíľu


Opäť raz som v baliacom ošiale, ale aby som ho prežila v kľude a bez stresu povedala som si, že si veci začnem chystať dopredu a nie na poslednú chvíľu. V pondelok totiž odlietam na služobku do Lisabonu a už teraz viem, že čas uletí ako voda a ja budem v nedeľu zase nervózna pobehovať po byte, že nemám nič pobalené. Tak som si teraz pekne sadla a začala dávať dokopy to najdôležitejšie - kozmetiku. 
Ako si tak plním taštičku napadlo mi, že som vlastne na blogu nikdy nerecenzovala môj ultimátny cestovateľský deodorant - Weleda Citrus Dezodorant. Tento dezodorant môže byť dobrým tipom na nákup hneď z viacerých dôvodov - má najlepšie zloženie aké dezodorant môže mať, je fakt účinný a brutálne praktický na cestu. Horšie to už bude len s cenou, ale myslím, že všetci chápeme, za čo si vo Welede priplácate (ak nie - tak je to zloženie :)


No a tento dezodorant to je vám strašne zvláštna vec :) môžete ho používať ako dezodorant, ako parfém a dokonca aj ako bytový osviežovač. Jeho plné balenie je 100ml a na Notino stojí okolo 11 €. Mne sa na ňom páči to, že nemá natlakované balenie takže ho v pohode môžem nosiť do príručnej batožiny. Navyše má neskutočne príjemnú citrusovú vôňu, ktorá krásne osviežuje a dodáva pocit čistoty. Sú to také tie prírodné citrusy - čiže zmes citrónov spolu akoby s trávou alebo bylinkami. Trochu mi pripomína Elizabeth Arden Green Tea. Naozaj krásna a príjemná prírodná vôňa. Aj napriek multifunkčnosti dezodorant naozaj pach drží na uzde a ja osobne mu môžem úplne veriť. Tým, že ho môžete použiť aj ako voňavku mám 2 výrobky v 1 (čo je zase super, ak idete Ryanair alebo Wizz). 

A tým, že ho už mám len na dve cesty bolo na čase ho konečne zrecenzovať! Pretože potom sa môže veľmi ľahko stať, že na neho zabudnem a vy by ste došli o fakt fajn výrobok, ktorý poteší nejedno prírodné srdce :)

A čo vy? Boli ste niekedy v Lisabone? Čo odporúčate vidieť? Mali ste niekedy niečo od Weledy? Ako to riešite s dezodorantami v príručnej batožine?


Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
3. novembra 2017, 18:04 delete

Tiež ho práve teraz používam, upozornila ma naň Veronika z elnino a zatiaľ som nadšená :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
5. novembra 2017, 12:20 delete

Ten by mohl být skvělý.:)

Somethingbykate

Reply
avatar
14. decembra 2017, 23:58 delete

je! a hlavne ma uzasne zlozenie :)

Reply
avatar