Video: Najlepšie Ziaja výrobky


Tento týždeň som zistila, že aj napriek tomu, že je Ziaja na našom a Českom trhu už niekoľko rokov aj tak sa jej stále veľa z vás možno trochu bojí. A to je taká škoda! Motto tejto značky by totiž kľudne mohlo byť - veľa hudby za málo peňazí. Aby som dnes zobrala trochu z vášho strachu rozhodla som sa natočiť video o mojich najobľúbenejších Ziaja výrobkoch a dúfam, že vás možno trochu inšpirujem, aby ste niečo vyskúšali :) Všetky spomínané výrobky nájdete zalistované pod videom :)


A ps: vieeeem, že sa to má čítať žiaja, ale ospravedlňujem sa, mne to proste nejde na jazyk a zabúdam :)

Tak čo? Navnadila som vás niečo vyskúšať? Čo sú vaše top Ziaja výrobky?Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
kuku lienka
AUTHOR
5. novembra 2017, 11:43 delete

Som sa tešila, že konečne bude video na sľubovaný Loreal make-up, tak možno budúcu nedeľu sa dočkám :) toto video mne nič nedalo nakoľko si všetko už aj tu na blogu recenzovala. Ja osobne Ziaja značku poznám a používam veľmi rada...

Reply
avatar
5. novembra 2017, 13:46 delete

Tak ti rovno poviem :) budúci víkend pôjde jedna ultimátna produktová pecka, ktorá na blogu nebola a podľa mňa je to absolútny hit tejto jesene a zimy :) a ten ďalší víkend ide Loreal :) chudák odkladám ho z týždňa na týždeň ale myslím si, že ešte jeden týždeň to prežije :)

A mrzí ma, že video nič nedalo :( a sľubujem, že budúci víkend dá!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
5. novembra 2017, 19:32 delete

Ziaja je veľmi dobra znacka, ja som si ich kakaovy krem kúpila prvy krat asi pred trinástimi rokmi vdaka neskutočne úžasnej voni a odvtedy ziaju milujem a to hlavne koziu radu ked mam suchú plet a potom uhorkovu ked mam obdobie ala mastná pleť :)
Video fajn, ale tiez by ma zaujalo viac nieco ine, nakoľko tiez ziaju veľmi dobre poznam :)

Reply
avatar
5. novembra 2017, 21:22 delete

A ja ze aka budem kreatívna ked donesiem neplánovane video :) baby slubujem ze budúci sobotu bude naozaj niečo co sa mega mega mega oplatí mať a nestojí to ani veľa!

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
5. novembra 2017, 22:34 delete

Ziaja je jedna z mojich top značiek starostlivosti. Osobne som bola nadšená z peelingu Cupuacu, očný gél s očiankou rostkovou a celá rada na pleť Manuka Tree ♥

Reply
avatar