Ulovte si, kým je! Sviatočné Labello!


Hou Hou Hou! Dnes to bude prvý príspevok s použitím Vianočných dekorácií! Musíte uznať, že inak sa ani nedalo :) pretože nová, Vianočná Nivea si priam žiadala vianočný fotoshooting :) Po úspešnej letnej limitke neónových Labello (recenzia klik:tu) Nivea prišla s ďalšou, tentokrát trblietavou verziou. Moja vnútorná vrana sa ihneď zamilovala a ak ste fanúšikom Labella a trblietavých vecí, verím, že budeme mať v kabelke niečo spoločné :)
Na internete som videla, že Labella vyšli v 6 farbách (ružová, žltá, zelená, šedá, červená a fialová) a je len na vás, ktorá sa vám páči najviac.


Čo sa týka obsahuje je to klasické modré  Labello, len v sviatočnom oblečení. Mne sa tieto nové obaly neskutočne páčia, čakám, že ďalšia edícia by mohla byť na Valentína - také pekné červené v edícii jedna plus jedna :) Ale to je len moje zbožné prianie, takže to neberte prosím vážne :) Inak, ak náhodou nepoznáte klasické modré Labello - tak je to príjemný bezfarebný balzam na pery (zvyčajne v modrom balení, preto ho má doma podľa mňa každý druhý chlap), ktorý vonia krásne jemne a čisto :) Veď viete, tak, ako to Nivea presne vie :)


Čo sa týka mojej najobľúbenejšej farby, verím, že ste dlho nemuseli rozmýšľať :) Tá ružová je úúúžasná! Jednoznačne láska na prvý pohľad! 


Takže, keď ho milujete, nie je čo riešiť :) Teda je - ktorú farbu si ulovíte?

Inak, ktorú formu Labello máte najradšej? Tieto tyčinky? Maslá? Labellina?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Minau
AUTHOR
5. decembra 2017, 1:04 delete

Ty Labella vypadají suprově!

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
6. decembra 2017, 23:28 delete

Nejraději mám tyčinky. :))

Somethingbykate

Reply
avatar