Ikonická Mikulášovská


Šťastného Mikuláša! Ak ste počas roka poslúchali tak verím, že si dnes užijete deň plný kalórií a najsamchutných sladkostí :) A ak ste neposlúchali, tak aspoň máte prílohu k sobotnému obedu (zemiaky) :) Ja mám tento rok prvýkrát bezsladkostného Mikuláša, pretože tým, že manžel 99% sladkostí nemôže povedala som si, že budem ohľaduplná a vymyslíme to trochu inak. Doma sme sa zásobili netradičnejšími adventnými kalendármi (sladkosti, nesladkosti odpočítavať sa musí :) a my dvaja pôjdeme na dobrú sladkú večeru. 

Okrem toho, že som vám dnes chcela zaželať krásneho Mikuláša vám chcem dať tip na jeden z mojich lacných objavov (ktorý asi väčšina z vás pozná). Objavila som nádherný červený rúž, ktorý sa nenormálne hodí na Vianočné párty, Silvester alebo aj samotné Vianoce. 


Mojím objavom nie je nikto iný ako Kate Moss by Rimmel v peknom a ľahko zapamätateľnom odtieni 111 - Kiss of Life. Brutálne krásna červená, ktorá pôsobí neskutočne elegantne a oslavne. Je to taká tá ideálna červená - ani nie do ružova, ani nie do hneda - proste ten klasický hollywoodsky glam!
Rúže Kate Moss sú nielen super lacné (na Elnino okolo 4€) ale majú veľmi vysokú pigmentáciu, skvelo držia a nevysušujú pery. Je to určite to najlepšie, čo drogérie ponúkajú a ak sa vám nechce investovať do rúžov toto je určite riešenie. Aj by som napísala, že je to zlatá, stredná cesta, ale neplatilo by to - sú to rúže bez kompromisu - pretože fakt robia, čo majú.

Keď sa mi podarí zlúpať všetky lepky, ktoré na rúži sú tak rúž bude mať aj pekné balenie :)
Tak si ešte užite dnešok :) neprejedzte sa, nech sa vám nesníva o hadoch a myslite na to, že už len 18 dníííí a sú tu Vianoce! Juchuuu!

Inak kedy ste dostávali adventné kalendáre? Na Mikuláša či 1.12? Máte doma nejaký adventný kalendár? Idete na nejakú Vianočnú párty alebo Vianočný večierok? Máte doma nejaký Kate Moss rúž?

Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Monica Noir
AUTHOR
6. decembra 2017, 11:41 delete

Rimmel vie, ako na červené rúže :) Dokonalosť :)

Reply
avatar
Johanka
AUTHOR
6. decembra 2017, 18:06 delete

Sama s touhle rtěnkou nemám zkušenost, ale mamka si ji taky dost pochvalauje. Tohle je strašně krásný odstín :).

Reply
avatar
6. decembra 2017, 21:00 delete

Zbožnujem červené rúže od Rimmel ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
6. decembra 2017, 23:04 delete

Tuto mám a je nádherná. Navíc docela vydrží. Adventní kalendář mám od mikuláša.

Somethingbykate

Reply
avatar
7. decembra 2017, 12:06 delete

ukradni niekedy mamke budes spokojna :)

Reply
avatar
7. decembra 2017, 12:06 delete

pre mňa je prvý a som maximálne spokojná!

Reply
avatar