Vianočné pravidlo číslo 1: No stress

Spolu s Vianocami sa prebúdzajú dva typy extrémnych ľudí a medzi nimi pláve drvivá väčšina vianočného priemeru. Prvý extrém sú ľudia (vrátane mňa), ktorý majú vianočné darčeky nakúpené rok dopredu. Na tých vianočné kampane, reklamy, stres a zhon nepôsobia a s radosťou sa potichu vysmievajú tej druhej extrémnej skupine, ktorá je 23 a 24 doobeda v Auparku a nakupuje darčeky na poslednú chvíľu. Minule som počula v rádiu rozhovor, kde sa ľudí pýtali aký najdivnejší darček na Vianoce dostali a nechýbali veci ako voda do ostrekovačov, vodka alebo stierače. Šípim, že to boli tí najväčší extrémisti, ktorí nakupovali ešte 24 poobede.  A keďže ako extrémny milovník Vianoc nikomu neprajem dostať na Vianoce vodku ani stierače napadlo mi dnes napísať zopár tipov pre tú druhú skupinu J aby si vďaka dvom klikom ušetrili stres a neprirábali robotu pracovníkom púmp na Vianoce J

Možno viete a možno nie, ale napriek tomu, že v zásade pracujem v obchodnom centre milionkrát viac preferujem nakupovanie na internete. Z nákupov mám potom radosť 3X – keď si niečo objednávam, keď pri tom ušetrím a keď mi to kuriér doručí. Väčšina firiem na má nete lepšie ceny ako v obchode (stále ma prekvapuje Zara, ktorá má každý týždeň na ich e-shope v zľavy a v obchode tá istá vec stojí o 20€ viac..) a potom ešte existujú stránky ako https://zlavovekody.sk/ , kde si vyhľadáte obchod, kde chcete nakupovať a stránka vám vygeneruje zľavu. Na zľavových kódoch je viac ako 400 obchodov a jediné čo musíte urobiť je nájsť si obchod, kde chcete zľavu (ja najčastejšie Notino, Martinus, Baťa) a pozrieť sa, čo je tam za daný týždeň aktuálne. Vás to nič nestojí práve naopak, ušetríte. Byť vami stránku si uložím na hornú lištu a vždy, keď niečo kupujete (najmä drahšie – my sme kupovali sušičku a práčku) skontrolujte si, či tam niečo nenájdete. Ak sa vám kontrolovať nechce stránka ponúka ešte jednu špecialitku - môžete si veľmi jednoducho nainštalovať plug-in (https://zlavovekody.sk/rozsirenie-do-prehliadaca/) vďaka ktorému vám nové ponuky vybehnú na lištu samé, bez toho, aby ste niečo také hľadali. Mne tak napríklad vybiehajú rôzne akcie, letenky alebo počas leta zaujímavé last - minute dovolenky. A ak ste náhodou v naladení, že vy aj chcete niečo kúpiť, ale neviete čo J tak ak vás láka kozmetika kľudne dajte vedieť môžem pripraviť článok J a ak neviete vôbec skúste si mrknúť stránku https://www.topmoda.sk/ - je to v zásade online magazín s rôznymi recenziami, článkami – móda, kozmetika (taká Emma, Eva len neplatíte 3 € J kde sú odkazy rovno na e-shopy s vecami, takže ak sa vám niečo páči, len sa prekliknete a ste v e-shope s vecou, ktorá sa vám páčila.


Viem, že cez deň môže byť nakupovanie útrpné a verte mi, že o tom viem svoje (hlavne o parkovaní v preplnenom Auparku) ale takto to dáte za jeden večer z pohodlia domova a pravdepodobne aj ušetríte.
Tak žiaden stres cez Vianoce sa má oddychovať  a nie nestíhať a hnať sa za darčekami J

A čo vy? Nakúpené? Využívate zľavové portály? Čítate Topmodu? Alebo iné online magazíny? Čo ste si vypýtali vy?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
8. decembra 2017, 22:14 delete

nepoznam ale akurat idem kupovat topanky u Bata tak sa hodi, diiik

Reply
avatar