Už tri týždne som Drama Queen


Základné pravidlo lakovania mojich nechtov je - jeden týždeň jeden lak, ktorý sa zvyčajne zopakuje, až keď prestriedam všetky laky daného ročného obdobia. Úplne úprimne to znamená, že jeden lak si dám zvyčajne raz za rok. Ale dámy a páni, tento lak nosím nepretržite už 3 týždne pretože sa na neho jednoducho neviem vynadívať. Je to tá najkrajšia červená farba, akú moje oči videli a obávam sa, že ju ešte ďalšie dva týždne ponosím. Prečo? Pretože verím, že uznáte aj vy, že Vianočnejšia červená jednoducho neexistuje! 


Potrebujete vedieť 5 vecí:
1, názov - Dermacol 5 day Stay Drama Queen 23
2, cena do 4 €
3, výdrž - viac ako 5 dní
4, kde zoženiete - Dermacol predajne alebo https://www.dermacol.sk/
5, odlakovávanie - easy peasy! Žiadna hodinová robota!Ja k tomu laku nemám vážne čo iné napísať, ako že je to najkrajšia Vianočná červená, ktorú proste musíte mať doma! Drží ako prikovaná, odlakuje sa neuveriteľne ľahko a na svetle sa trbliece! Proste MUSITE!

A čo vy? Aj u vás vedú v decembri červené nechty? Od ktorej značky?

Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
12. decembra 2017, 8:15 delete

Je to naozaj nádherná farba, som veľmi zaťažená na červené farby (mám asi všetky odtiene, ktoré existujú), ja mám takú top vianočnú farbu od avonu. Keď mi skončí môj vlastný zákaz na nákup lakov, pozriem aj túto od dermacolu.

Reply
avatar
13. decembra 2017, 10:08 delete

Ja si dávam taký inak každý mesiac a potom natrafím na nejaké akcie a moje vlastné zákazy idú do môjho vlastného zabudnutia :)

Reply
avatar