Menej roboty za málo peňazí


K dnešnému článku ma motivovali dve veci :) Jednak som prednedávnom minula masku na vlasy, takže som začala používať novú, ktorá je fakt super a jednak som si všimla, že Dove má v obchodoch kopec vianočných darčekových tašiek, a možno v nejakej budú aj tieto výrobky, ktoré môžu poslúžiť ako super Vianočný darček. Inak veríte tomu? Už len 11 dní a sú tu Vianoce! Juchúúú! Ja som inak nenormálne pobúrená, pretože som zistila, že mi chýba zopár darčekov. Ako človek, ktorý vám pred pár dňami písal článok, v ktorom som sa mierne vysmievala z každého, kto ešte darčeky nemá sa teraz hanbím a začínam byť v strese..Výborne som dopadla :)


Ale späť k téme :) Moje vlasy posledný mesiac zažívajú úplnú obrodu a sú strašne pekné! Neviem, či tomu dopomohol ten strih, počasie, masky, oleje alebo len lepší vzduch ale sú tak pekné, že si ich nepotrebujem ani žehliť a ani kulmovať. Normálne môžem vstať a ísť do roboty a viem, že budú pekné a upravené. A to je vám inak fajné šetrenie času :) 

No a zmenila som dva výrobky a tým je maska a olej. Masku som už predtým mala, takže to bola trochu stávka na istotu, ale olej bol pre mňa novinka. Obe sú od Dove, takže sa nemusíte hnevať, že vám radím niečo drahé - oba výrobky stoja fakt málo. Maska Dove Advanced Hair Series je určená pre suché a poškodené vlasy a páčia sa mi na nej dve veci - jednak je parádne hustá, takže vlasy krásne obalí a nechá ich brutálne hebké. Druhá vec je, že veľmi pekne čisto vonia a tretia (viem, že som povedala, že len dve ale musím) že vlasy vôbec nezaťažuje a po vysušení sú jemné, hladké a krásne lesklé. 
Lesk je pri mojich vlasoch momentálne samostatná kapitola, pretože tým, že mám medené konce tie vlasy vyzerajú miestami reálne ako zlaté. Hádžu naozaj prekrásne odlesky! Vďačím za to do veľkej miery Dove Pure Care Dry Oil (a to mám reálne odskúšané, pretože vidím výsledok pred a po, keď ten zlatý odlesk vznikne). A výhody tohto oleja zďaleka nekončia tým, že mi robí zlaté vlasy! Ten olej TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK bruálne vonia! Ja neviem, či v tom Dove preplatili niekoho z parfumérskeho domu, ale tak ako som nechápala z Dove Go Fresh deodorantu (recenzia tu:klik) tu nechápem rovnako. Olej vonia ako nejaký drahý parfém a nie ako drogériový olej za pár eúr. Prekrásna elegantná vôňa, ktorá drží vo vlasoch a neuveriteľne ich prevonia. U mňa to bola láska na prvý pohľad a zaručene vám viem napísať, že je to NAJlepší drogériový olej na vlasy.
Skoro by som zabudla! Je to suchý olej - takže žiadne mastné vlasy - len vôňa, lesk, ochrana a hydratácia. 


Ak existuje Dove balíček s týmito dvoma výrobkami ani neváhajte - neskutočne kvalitné veci za fakt fajn peniaze. Oba výrobky sa doťahujú na kaderníckych konkurentov a s vlasmi urobia podľa mňa divy. Extrémne nadšená som z toho oleja, ktorý používam každý deň a fakt si ho neviem vynachváliť :)

A čo vy a oleje? Používate? Ako často? Kupujete niekomu na Vianoce výrobky na vlasy? Komu? Alebo potešili by vás?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
13. decembra 2017, 10:38 delete

ze som dnes rano minula olej :D idem po obede pre neho!

Reply
avatar
Kaja
AUTHOR
13. decembra 2017, 21:03 delete

To je ake suuuper, akurat som chcela prehladavat tvoj blog (ako vlasovej specialistky;)), ktore oleje si to odporucala, lebo sa mi minulo akurat moje oblubene orofluido. Hoci bol naj z toho, co som vyskusala, chcela som zmenu. Tak uz viem aku. Dik :)

Reply
avatar