Keď sa cítim blah :(


Poznáte ten pocit, keď sa po celom dni cítite absolútne blah? Také ulepené, špinavé, že jediné, čo vám pomôže je poriadna sprcha? Tak sa ja cítim inak po každom lete :) a nebolo tomu tak ani pred pár dňami, keď som došla z Belgicka. Vtedy chytám do ruky peelingy a peelingujem, čo to dá :) Nech zo seba zmažem ten udýchaný vzduch plný bacilov a hnusnú klímu. A keďže poriadne peelingovanie patrí k mojim každo- týždňovým rituálom  nedalo mi nenapísať vám o mojom momentálnom kamarátovi. 

Už pár mesiacov nedám dopustiť na bulharský peeling Olive Oil , pretože krásne vonia a pokožku neskutočne dobre prečistí.


Peeling je stredne hrubozrnný, takže ak máte jemnú pleť rovno vám píšem, že toto nebude váš kamarát. Čiastočky sú z olivových kôstok a vďaka nim je pleť zbavená odumretých buniek a prečistená. Okrem týchto jadierok peeling obsahuje samotný olivový olej, ktorý je výživný a pokožku hydratuje. Vďaka nemu peeling nevysušuje a je voči pokožke šetrnejší. Ako som spomínala na začiatku, peeling vonia krásne čisto, čo umocňuje pocit čistoty a takého toho dobrého pocitu zo samého seba :) 


Peeling má inak veľké 100ml balenie, takže sa teším, že so mnou ešte nejakú dobu pobudne :) O dobré veci človek nerád prichádza. O a ešte jedna vec :) Potom, čo pokožku umyjem po peelingovaní je jemnučká a nafufňaná ako pokožka bábätka :) Ten pocit je proste najsam!


Okrem samotných účinkov je veľmi pozitívna aj cena peelingu 5,8 € a zoženiete ho na stránke https://www.bioruza.sk/, kde majú eeeextremne veľa výrobkov z ruže, čo jednoznačne odporúčam. Ružové výrobky sú podľa mňa veľa hudby za málo peňazí, takže netreba sa báť relatívne lacných balení a treba skúšať :) Stále tvrdím, že ich ružová maska je jedna z najlepších hydratačných masiek, aké doma mám.

A čo vy? Ako často peelingujete? Raz ta týždeň? Dvakrát?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Lucie GLAM
AUTHOR
18. januára 2018, 17:44 delete

Zajímavý produkt !

www.lifemomlucy.blogspot.cz

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
19. januára 2018, 16:30 delete

Zrovna jsem v práci tyto produkty viděla.. zaujal mě obal, ale nějak se nehrnu do toho, abych vyzkoušela. :D :)

Reply
avatar
22. januára 2018, 20:22 delete

sú naozaj super, takže sa ich určite netreba báť :)

Reply
avatar