Video: Spotrebované december/január


Jak ja zbožňujem točiť tieto videá! Jednak vždy vyhodím tašku plnú neporiadku a jednak to pôsobí ako taká mentálna očista. Ako taký pomyselný koniec za jednou etapou testovania :) A keďže taška zase pretekala výrobkami znamenalo to len jedno! Môže sa točiť a dať finálne bye bye prázdnym tubám :)


Ak vás zaujal nejaký výrobok nájdete ho zalistovaný v popisku videa :) A ak si čítate tento príspevok tu, nezabudnite sa prihlásiť na odber na mojom youtube kanály, potom vám video cinkne každú nedeľu :)

A čo vy? Koľko ste toho minuli? Máme niečo spoločné? Za čím vám bolo najviac ľúto?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
28. januára 2018, 14:25 delete

le petit marseillais ma teda pobavil, trávim vo Francúzsku veľa času a vždy mi to prišlo niečo ako naše Dixi, že prírodné šampóny za 2 eurá, čo splnia účel, ale nikdy by ma nenapadlo, že to niekto môže predávať ako luxusnú značku :D ľudia sú rôzni no :D

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
28. januára 2018, 14:26 delete

aha a ešte som chcela že ak by sa ti dalo zverejniť, aký e-shop ti to le petit marseillais poslal, zaujímalo by ma to jednak z hľadiska aby som sa mu vyhla, a druhá vec že by som si chcela pozrieť čo ešte ponúkajú :D

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
28. januára 2018, 19:41 delete

Áno, toto by aj mňa veľmi zaujímalo :)

Reply
avatar
31. januára 2018, 21:30 delete

Baby teraz som to hladala a sok sveta :d eshop zanikol :DDD nedivim sa :) fakt si myslim, ze ta baba predavala predrazene viacero veci - ked zacnes s jednou podla mna tak ides pri vsetkom :) takze dobre jej tak!

Reply
avatar