Uuuuuuuuuuu Avon Planet Spa s marockým olejom


Toto vážne musíte poznať! Ak máte svoju Avon lady a dostane sa vám do ruky katalóg neváhajte a hľadajte tento telový krém s marockým argánovým olejom. Je to absolútne božský výrobok, ktorý si zamilujete tak, že ho nebudete chcieť pustiť z ruky! Bez toho, aby som tu dala nejaký super zaujímavý úvod (muwuhahaha) vám rovno napíšem, že je to fakt skvost, skvostov skvost a som do neho absolútne zaľúbená.


Telový krém má jednak hustú konzistenciu, ktorá je však menej hutná ako maslo, takže sa neskutočne dobre nanáša na pokožku. Po pokožke sa krásne kĺže a do minútky sa vpije. Je vám asi jasné, že pokožka je hneď brutálne jemná, premastená a krásne hydratovaná. Tým, že som teraz v zime suchá ako chleba dva dni po otvorení, je ten pocit jemnosti, hydratácie na nezaplatenie. A hlavne to, že nemusím v kúpeľni skúmať zloženie čistiacich prostriedkov, pretože som v zásade hneď suchá.Keď si odmyslím super konzistenciu a výsledok nádherná je aj samotná vôňa. Je jemná, čistá, a cítiť tam veľmi máličko podtón pomarančov a vanilky. Všetky Planet Spa výrobky voňajú príjemne a luxusne, takže toto nie je žiadna výnimka. 

Ja som do krému absolútne zamilovaná a hneď ako sa dostanem ku katalógu idem zisťovať, čo sa dá ešte objednať z tejto marockej sady. Je to proste fakt, fakt brutal!

A čo vy a Planet Spa? Máte odtiaľ niečo? Čo? Dajte tipy, nech sa môžem zásobiť :)
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Petra
AUTHOR
30. januára 2018, 8:26 delete

Ja od Planet Spa zbožňujem telové krémy, masky na tvár a elixíry do kúpeľa....s marockým argánovým olejom je možné objednať ešte masku na tvár, peeling na tvár a masážny olej....moja najobľúbenejšia línia je hydratačná s olivovým olejom :-)

Reply
avatar
30. januára 2018, 15:47 delete

Ja Planet Spa zbožnujem, mám doma kopu telových krémov a aj masky :) ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
30. januára 2018, 21:56 delete

Planet Spa je moja topka z Avonu! Teraz akurát používam sprchový olej Relaxing Thailand a vonia úplne geniálne :)

Reply
avatar
31. januára 2018, 21:26 delete

Už len ten názov znie brutálne :) idem ho hneď googliť :)

Reply
avatar
31. januára 2018, 21:26 delete

že? Najsam veci z Avonu :)

Reply
avatar
31. januára 2018, 21:27 delete

Maska na tvar objednana! Dakujem za tip! prisiel extremne vhod :)

Reply
avatar