Podpazuškový luxus :)


Marííí sa mi, že to bola Lucid v nejakom časopise, ktorá ma inšpirovala ku Clinique Antiperspirantu, ale nie som si istá. Dlhodobo som chcela vyskúšať niečo nové, čo bude na úrovni Biodermy alebo La Roche a vzišlo z toho toto. V zásade v tej istej cene, ale podľa internetu v lepšej kvalite a dlhšej výdrži :) Ak máte teda citlivú pokožku alebo máte pocit, že bežné drogériové deodoranty nie sú dosť, čítajte ďalej :)


To, že je Clinique majster v telovej a pleťovej kozmetike je stará známa vec. Podľa mňa to funguje v skratke takto - ak vám nič nie je, tak potom škoda peňazí, ale akonáhle trpíte nejakým problémom určite Clinique vyskúšajte. Či je to v prípade telovky suchá alebo mastná pokožka, 100% tak bude nejaký posun. 

Mne sa v poslednej dobe neskutočne suší pokožka v podpaží aj napriek tomu, že som sa vzdala môjho suchého holenia a tak som hľadala nejakú jemnú, príjemnú a šetrnú alternatívu. Toto všetko v zásade spĺňa Clinique, ktorý je neparfumovaný a bezalergénny. Čo sa týka výsledkov, šúpanie mi neprestalo, ale aspoň ma ráno pokožka neštípe po každom nanesení dezodorantu a verte mi, aj to je úspech. Čo sa týka protipotivých opatrení - ako som už veľakrát spomínala, som klasický potič, takže mi stačia aj bežné drogériové výrobky, teda aj tento Clinique dopadol pochopiteľne na 1 :)


Na Notino stojí 14 €, čo stále nie je málo, ale hovorím, ak vám nič nie je isto ho nepotrebujete, akonáhle vás niečo trápi hľadáte alternatívy. Ja dúfam, že sa moja pokožka ustáli, keď sa trochu oteplí (možno som naivná) a potom sa vrátim k mojim klasikám, keď nie, tak ho tu budete vidieť častejšie :)

A čo vy? Aký dezodorant používate? Dajte dobré tipy :)


Previous
Next Post »