Video: Čo dostávajú novinárky na tlačovkách?

Dnes som sa rozhodla natočiť jedno netradičné video a odtabuizovať jednu tému. Aj napriek tomu, že veeeeľmi veľa toho bolo povedaného a napísaného stále je veľa tém okolo blogerov a youtuberov tabu. Neviem prečo :) 

A tak som sa dnes ponorila do témy blogerky, youtuberky, novinárky a tlačovky :) Ako to tam vyzerá? Aká je tam nálada? Odchádzame odtiaľ naprázdno? Sú novinárky mladé a štýlové kočky? No klikajte a uvidíte :)


A že som už dlho nemala žiadnu súťaž tak vo videu jedna prebieha :) o moje momentálne dva najobľúbenejšie Avon výrobky - matný rúž v odtieni Pure Pink (prikladám fotky, keby ste zabudli) a make-up Avon True Liquid Foundation. Súťaž je fakt easy peasy, veď uvidíte vo videu :)
Obrázky sú samozrejme ilustračné :) A vás čakajú pekné plné balenia :)

Ak máte nejaké otázky z blogerského/youtube sveta kľudne sa pýtajte veľmi rada odpoviem - ak teda budem vedieť :)

Keby ste si mohli vybrať na tlačovku ktorej firmy by ste chceli ísť?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Petga Fektus
AUTHOR
19. februára 2018, 12:10 delete

Loccitane,Rocher,možno Dermacol...Na akých tlačovkách si zatiaľ bola? :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
19. februára 2018, 18:58 delete

S tým Avon teplým zábalom mám svoje skúsenosti, doporučujem ho zohriať podľa návodu alebo vo vodnom kúpeli alebo niečo také, lebo mne vybuchol v mikrovlnke po asi 30 sekundách :D som si chcela ušetriť robotu :D nič sa nestalo teda len mikrovlnka voňala ako kadernícky salón ešte týždeň :D (ale ten zvyšok čo sa mi z obalu podarilo dostať bol dobrý a nechal pekné vlasy)

Reply
avatar
20. februára 2018, 20:42 delete

Loreal, Gosh, Eisenberg. Dermacol, Avon, Cremorlab, Bioderma, Weleda, Nyx :) dufam, ze som na niekoho nezabudla :)

Reply
avatar
20. februára 2018, 20:43 delete

jeeemine dobre vediet :) ako poznam samu seba urobila by som to iste :) neznasam robit tie teple kupele ale s podtonom vystrahy sa raz hecnem :)

Reply
avatar