Avon Planet Spa Greek SeasAk ste videli moje video z Avon tlačovky tak viete, že v tej veeeeeeeeeeeeeeeľkej kope výrobkov boli aj tieto Planet Spa novinky, o ktorých si dnes konečne povieme :) Ak ste ho náhodou nevideli, tak stále to môžete urobiť tu:klik. Inak ak je to nejaká Avon lady :) mám na teba otázku dole na konci článku :) tak mi prosím daj vedieť.

A čo budem dnes recenzovať? Na zozname máme sprcháč, peeling, očný gél a masku :) 


Maska pre mňa bola trochu oriešok, pretože zlupovacie masky nepoužívam, pretože mi na nich pokožka zvyčajne nereaguje dobre. Ale strašne sa mi páčil ten obal, aj tá sada tak som si povedala, že po rokoch zase zlupovaciu vyskúšam a ktovie, možno to dopadne dobre. 

Čo ma prekvapilo ako prvé je, že z masky pomerne dosť cítiť alkohol. Ja som si ju naniesla na čelo, nos, bradu a lícne kosti. Citlivé líca som vynechala (predsa len, netreba pokúšať hada na prvýkrát). Postupne alkohol vyprchá a ostane cítiť len tú príjemnú olivovú vôňu. Maska je hutná a odporúčam nanášať v primeranej vrstve (viem, že to znie divne) ale tak, aby nebola ani príliš hutná ani príliš riedka. Keď ju dáte v takej tej akurátnej strednej vrstve potom sa bude strašne dobre dávať dole. Nechala som ju na pokožke cca 10 minút - ale dôležitý nie je ani tak čas, ako váš pocit, že maska už zaschla a začína sa olupovať.

Takže ja som takto pekne počkala a následne voilá! Maska sa jedna radosť odlúpla (vôbec to nebolelo) a pokožka bola brutálne jemná a hladká. Nebola vôbec červená, precitlivená, neštípala, nepla - nič také. Len krásne jemná a hebká pokožka, ktorú bolo radosť hladkať :) Tak si masku užívam stále každý týždeň a vytešujem sa z bábätkovskej pokožky :)


A posledným výrobkom bol očný gél, čo je pre mňa stará dobrá známosť. Nemala som síce tento ale Planet Spa s kaviárom a prídu mi veľmi podobné. Očné gély sa odporúčajú najmä v lete, takže teraz si ho nechávam bokom a užívam si môj ružový očný krém ( z ktorého neubúda). Na leto bude úplne super, pretože je príjemne ľahký a oči pekne hydratuje a uľaví im. Inak v procese písania tohto článku som si odbehla k svokre :) a tá mala na stole Avon katalóg :) tam som videla, že olivová sada stále existuje, ale nebola tam táto modrá. Takže rozmýšľam nad tým, či práve táto modrá nenahradí tú olivovú :) ak máte nejaké info dajte vedieť :) som strašne zvedavá :)

A čo vy a Planet Spa výrobky? Čo mám ešte vyskúšať? Používate zlupovacie masky? Nevadia vám?
Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
26. marca 2018, 21:14 delete

Tuto sadu som este nevidela, ale tu olivovu co spominas mam najradsej. J

Reply
avatar