3. jarný deň


Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak dlho som čakala, kým môžem napísať tento príspevok :) pretože by bolo celkom divné písať o najsamkrajšej jarnej farbe rúžu počas zimy, ale teraz, keď už je tá pseudo jar je konečne na čase! Pseudo jar píšem preto, že neviem ako u vás, ale u nás predvčerom snežilo, takže tú jar beriem s rezervou. Ale ako sa pozerám na tie teploty, vidina budúcnosti je celkom fajn, tak snáď nájdete aj vy pre tento najsamsamsamkrajší rúž využitie :) 

Ak si pamätáte niekedy začiatkom roka som písala príspevok o NYX Cliquey rúžoch. Pre mňa to bol brutálny objav, pretože Cliquey výrobky majú neskutočne silnú pigmentáciu, krásne farby a veľmi dlho na perách vydržia. Okrem toho je rúž vytvarovaný do slzičky, vďaka ktorej sa naozaj jednoducho a pohodlne nanáša. No a čoskoro po mojom zamilovaní sa do Cliquey výrobkov som objavila tento v odtieni snarky - čo je krásna červeno/jahôdkovo/ružovo/lososová farba. Viem, že to znie ako divný mix, ale na perých to vidíte samé najlepšie :) fakt dokonalá jarná farba!Čo je na tej farbe brutálne je, že vás úplne rozjasní. Dodá vám farbu, žiaru, energiu - a to je len jeden obyčajný matný rúž. Potom vám k nemu stačí už len minimum make-upu a fakt krásny výsledok máte zaručený. 
Podľa mňa neexistuje krajšia jarnejšia farba a som zvedavá, čo na ňu poviete vy :)


Takže všetko dôležité podľa mňa viete - brutálna farba, matný, veľmi silno pigmentovaný, výrazný, a vynikajúco tvarovaný. Už len ísť do toho NYX-u a začal si užívať jar :)

A čo vy a jar? Tešíte sa na ňu? Budete si niečo meniť na kozmetickej poličke? Čo?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
22. marca 2018, 8:00 delete

tak ten ti veeeeľmi pristane! :) mám podobný obľúbený ale od Bourjois, a používam ho tak často, že sa mi zachvíľku minie :D ešte raz chválim aj fotky, aj tvoju vizáž :)
MakeupbyVeo

Reply
avatar
Ledyms
AUTHOR
22. marca 2018, 20:50 delete

Krásny, veľmi ti pristane. :)

Reply
avatar
22. marca 2018, 21:41 delete

jeeej dakujem krasne! :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
26. marca 2018, 21:15 delete

Nie v tejto farbe ale kupila som si na tvoje odporucanie z tychto a je super! Dakujem :) J.

Reply
avatar