Rychle, stručne a efektívne


Neviem prečo, ale ten Elnett mi začal strašne smrdieť :D vážne. Neviem, či sa mi niečo zmenilo v nose, alebo sa niečo stalo tomu laku (snáď nie) ale fakt divne páchne. No tak nebudem plakať nad rozliatym mliekom, a objednala som si starý, dobrý Matrix. Akurát zase v inej verzii ako doteraz, lebo veď o čom by bol ten život, keby som používala stále tie isté laky na vlasy. Nebudem vám vôbec klamať, zase som išla mojim klasickým štýlom - pomer cena a veľkosť :) a výsledkom bol Matrix High Amplify . Prisahala by som, že z línie High Amplify som mala taký sprej, ktorý robil objem vlasov a striekal sa ku korienkom, ale neviem nájsť tú recenziu, tak je možné, že som ho len chcela a nemala. Alebo (skôr), že to bol jeden z tých časov, kedy som nepoužila menovku :) a teraz ten príspevok nenájde už ani Mark Zuckerberg :)


Každopádne :) lak má skvostnú 400 ml veľkosť, takže verím a dúfam, že ho neuvidíte v spotrebovaných skôr ako na jeseň :) Čo je na ňom super okrem veľkosti a ceny (ak sa nemýlim okolo 6-7 €) je, že naozaj krásne vlasy fixuje, brutal rýchlo zasychá a skôr do matna. Viem, že to znie divne, ale lak vlasy pekne zafixuje a nechá na nich pekný, prirodzený výsledok. To, že pekne drží, je pre mňa úplná samozrejmosť, veď predsa len ide o Matrix :)

Ale dve veci ešte! Lak sa veľmi dobre vyčesáva (žiadne biele poprašky) a bohužiaľ nevonia sladko. To ma inak fakt prekvapilo, že vonia klasicky lakovo na vlasy. Žiadne tutti frutti Matrix vône :(Jeden tip na záver - Matrix má na svojich lakoch akoby ochrannú vrstvu - takže potom si ju nezabudnite odlomiť, nech nie ste ako moja mamina, ktorá pol roka nadávala, aký pokazený lak si kúpila, že jej neprepúšťa skoro vôbec ten výrobok :) muwuwhahahaa :) :) Ozaj a lak mám z https://www.parfemy-elnino.sk/ :)

A čo vy a laky? Ktorý okupuje vašu poličku?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Ledyms
AUTHOR
22. marca 2018, 21:02 delete

Ja laky veľmi nepoužívam, ale keď už, tak mám doma taký obyčajný od Baley. :-D Inak skvelý je od Syoss, ten používal môj priateľ a skvele držal. Od Matrixu som lak neskúšala, ale mám rada túto vlasovú kozmetiku. Najradšej mám olej a ochranný sprej na žehlenie vlasov, vonia úchvatne. :)

Reply
avatar
22. marca 2018, 21:42 delete

ktorý ochranný sprej na žehlenie? daj tip :)

Reply
avatar