Toto sa vám bude páčiť - Sleek rozjasňujúca paletka


Keď vidíte na mojom blogu Sleek recenziu tak to znamená len jedno - že bol manžel na služobke a priniesol darčeky :) a nikdy nechodí domov len s jednou vecou, takže sa môžete tešiť na viacero Sleek recenzií :) Prvá vec, do ktorej som sa pustila testovať bola paletka rozjasňovačov, pretože veď viete rozjasňovače sú moja vášeň :) Ak vás paletka zaujme tak sa nemusíte báť, nájdete ju aj na slovenských e-shopoch.


Mňa paletka zaujala hneď podľa obalu, pretože výnimočne nie je Sleekovsky čierna alebo má pekný, luxusný zlatý obal. V ruke je to paradoxne už lacný plast a keď dám vedľa seba túto zlatú paletku a Dior zlatú paletku čo mám doma je to veru veľký rozdiel :) Ale dobre, tá Dior nestála 10 libier, takže je to asi ok. Paletka je jemne lesklá, čo znamená, že po každom použití bude pekne elegantne oťapkaná :) To len tak, aby ste si na začiatok nerobili ilúzie o obale :) Nie je všetko zlato, čo sa blyští - a tu to platí obzvlášť.


Obal máme zrecenzovaný a poďme na vnútro :) Ozaj, paletka sa volá Sleek Highlighting Palette v odtieni Solstice. Paletka ukrýva 4 prekrásne rozjasňovače a malý štetec, ktorý kľudne rovno zahoďte. Aj keď som fanúšikom prikladaných štetcov pri paletkách očných tieňov, tento je fakt nanič :) 

Čo je dôležité povedať je, že tri odtiene sú púdrové a jeden mastný. Mňa paletka zaujala kvôli dvom odtieňom napravo, ale je po jej vyskúšaní vám môžem rovno povedať, že tie naľavo absolútne za ničím nezaostávajú. Všetky rozjasňovače sú prekrásne pigmentovaný,  stačí ich mikromikromikro máličko a na pokožke krásne držia celý deň. To, ktorý použijete záleží len na vás a vašom líčení - podľa mňa sú použiteľné úplne všetky bez ohľadu na farbu vašej pokožky.Za mňa teda zase absolútne super vec a Sleek nesklamal. Som rada, že ho nemáme u nás v drogériách, lebo by som ho rabovala každý mesiac :) Takto po troške, ale aspoň si vybudujem peknú zásobu :)

A čo vy a Sleek? Máte doma niečo? Chodí vaša polovička na služoby? Nosí vám niečo?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
3. marca 2018, 15:38 delete

Tie rozjasňovače sú nádherné, od sleeku mám paletku očných tieňov, asi to nie je prekvapenie, ale je skvelá :D ja momentálne použivam holografický rozjasňovač od essence, ten vyzerá fakt super, len by mohol dlhšie vydržať :D
instagram- @grungeded

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
3. marca 2018, 17:52 delete

Od Sleek jsem prozatím nic nevyzkoušela :)

Reply
avatar
4. marca 2018, 12:12 delete

inak úplne súhlas, ich paletky sú úplne najlepšie :)

Reply
avatar
4. marca 2018, 12:13 delete

juuuj to je veľká škoda, vrelo radím napraviť :)

Reply
avatar