Astor Soft Sensation


Zbožňujem vyslovene recenzentské nákupy :) To sú zvyčajne také, keď si na Notino objednávam niečo, čo reálne chcem a potrebujem a k tomu prišupnem jednu dve veci za pár eúr, ktoré som nikdy nemala a som zvedavá aký ten výrobok bude. Tak ako dnešný rúž :) Od Astor som rúž hádam nikdy nemala, tento nestál veľa a mal pekné balenie tak som si povedala, že poďme na to. Sebe urobím radosť a niekomu možno pomôžem či sa oplatí, alebo nie.


V čom bola táto kúpa celkom odvážna a netradičná na moje pomery :) bol fakt, že som si vybrala vyživujúci rúž. Takže žiadne matné zábavky, ale stará, dobrá lesklá klasika :) A to je vám inak aký brutálny rozdiel :) keď si totiž dávate tento rúž na pery je to vyslovene ako keby ste používali veľmi pigmentovaný balzam na pery. Rúž sa po perách kĺže, vyživuje ich a dodáva im krásny lesk.


Ja som si vybrala Astor Soft Sensation v odtieni 701 Sensual Praline. Povedala som si, že je síce super, že mám doma desiatky super farebných jarných rúžov, ale stará dobrá hnedo/nude farba je praktická na úplne každý deň. A inak mala som pravdu :) Minulý týždeň som mala ráno hlavu v oblakoch (alebo úprimne pri wc v kúpeľni) a skoro každý deň som si zabudla zobrať do roboty rúž, ktorý som si ráno naniesla a jediné, čo mi ostalo v taške bol tento nuďásek a hodil sa úplne ku všetkému. Navyše tá božská hydratácia! Inak aj tá farba je vcelku zvláštna - je hnedá, ale s fialovo/ružovými odleskami :) fakt pekná a nezvyčajná. Čo sa týka toho obalu, ktorý ma popravde zlákal ako prvý ten je síce ok ale neodpadávam z neho. Inak! Keď som si objednávala tento rúž rozmýšľala som medzi týmto a Loreal Balmain limitkou - ktorá mala podľa webu fakt pekné obaly a v skutočnosti nie sú vôbec také pekné. Ak vás lákajú na webe radím pozrieť si ich v drogérke - podľa mňa fakt nič moc. Ale proti gustu žiaden dišputát, možno to bude pre niekoho láska na prvý pohľad.

Za mňa bol teda risk zisk a určite vrelo odporúčam ak chcete niečo, čo krásne farbí a super hydratuje. OOOOOO a skoro by som zabudla ešte aj krásne sladko vonia :) Cena je okolo 4 €.

A čo vy a Astor? Čo máte od tejto značky niečo? Máte radšej matné alebo hydratačné rúže?

Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
3. apríla 2018, 7:31 delete

Veľmi pekná farba a samozrejme tebe sa zasa hodi, tebe asi vážne pristanú všetky farby :)
Ale ako pozerám moc zmena s vlasami nenastala, vyzerajú trocha zosvetlene ale to je asi všetko, či sa mýlim ? ;) Veronika

Reply
avatar
3. apríla 2018, 17:13 delete

dakujem :) ja som este nebola :) takze nemas vidiet aku zmenu :) Ale nechala som si strieborny sampon 20 minut vo vlasoch tak preto mozno vyzeraju svetlejsie :))))

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
3. apríla 2018, 18:44 delete

Wau no ono to vážne pôsobí ako zosvetlene ako nové :)

Reply
avatar