Najlacnejší strieborný šampón EVER


Aj napriek tomu, že odhliadnuc od tohto víkendu momentálne nepoužívam strieborné šampóny povedala som si, že si trochu zaspomínania nezaškodí a dnes si povieme o jednom vlasovom experimente :) V zásade totiž platí, že ak máte chemicky zosvetľované vlasy potrebujete strieborný šampón. Alebo máte čarovné vlasy a nepotrebujete (v tom prípade si dajte ultimátne high-five) :) No a rovnako platí, že týchto strieborných zázrakov (alebo aj nestrieborných pre blond vlasy) je na trhu koooooopec a drvivá väčšina takmer nič nerobí. Doteraz je nad moje ľudské chápanie, ako niekomu môže vyhovovať Swiss OPar, ale rovnako nechápem, ako sa realitný magnát mohol stať prezidentom, takže zhrniem to tak, že mi nie je súdené poznať odpovede na všetky svetové otázky :) Tak či onak, myslím si, že existujú dva kvalitné strieborné šampóny, ale som otvorená hľadaniu nových. A keď som na https://www.parfemy-elnino.sk/ videla strieborné šampóny a kondicionéry, ktoré mali 500ml a stáli kus 1,3 € chápete, že som to musela otestovať :)


Značka, ktorá ponúka desivo lacné vlasové výrobky sa volá Xpel a mňa zaujala séria Xpel Shimmer of silver. Celkom pekné balenia, brutálne dobré ceny a zaujímavé popisky. No neobjednajte to :)
No a poďme rovno na to :) Pochopiteľne, že začnem šampónom, ktorý má stredne strieborno/modrú farbu (tie dve topky sú brutááááálne tmavo modré, skoro ako atrament) ale za to krásne vonia. Mne vôňa pripomína trochu zelené jabĺčko, alebo niečo sladké ovocné. Šampón fajn pení a dobre sa nanáša. Po ňom by mal nasledovať kondicionér, ktorý rovnako krásne vonia, má jemnulinko modrú farbu a klasickú kondicionérovskú konzistenciu. Čo treba povedať, že pri týchto strieborných výrobkoch je dobré, dať si trochu načas a nechať ich vždy pôsobiť. Ja som šampón nechala pôsobiť cca 5 minút a kondicionér ďalších 5 minút. 


A výsledok? Ak čakáte, že som objavila top tretí strieborný šampón, sklamem vás. Na Matrix ani Fanolu absolútne nesiahajú, ale na druhú stranu úplne sa vyrovnajú Balei, Schaume a 100%  predčia ten zatracovaný Swiss OPar. Na bežné udržiavanie svetlej farby sú ok, ale žlté odtiene vám určite preč nedajú. Takže ak chcete 3x lacnejší drogériový strieborný šampón, toto je vaše riešenie. Ak chcete vymazať tú žltú tak potrebujete investovať 5x viac :) 

A čo vy? Používate strieborné šampóny? Láka vás blond? 

Previous
Next Post »