Pozor pozor, zdanie klame :)


Ja sa taaaaaaaaaaaaaaaak teším, že už vám tu nemusím písať polopravdy :) a konečne vám môžem napísať, že nechodím na kozmetiku preto, že tá na ktorú som chodila má kontraindikácie s tehotenstvom, takže sa musím pekne krásne ,,kozmetikovať" doma sama. Takže skúšam rôzne masky, peelingy a snažím sa o pleť starať najlepšie ako viem. Ako ste si mohli všimnúť najlepšie sa mi testujú jednorazové masky, pretože to človek vyskúša a zistí, či mu to vyhovuje alebo nie. Ja si vždy tieto eurové Freeman masky prihodím pri nákupe na Notino a potom sa doma vytešujem ako malá. Inak väčšinou ich so mnou musí trpieť aj manžel, nakoľko majú masky vcelku veľké balenie a uznajte, bola by škoda vyhodiť polovicu :)Posledná maska, ktorú som si objednala bola Čistiaca ílová maska s kaolínom a medom. Čistenia pre mňa teraz nikdy nie je dosť a povedala som si, že med aspoň pekne hydratuje a upokojí pokožku. Keď som masku rozbalila bola som trochu sklamaná, pretože mi na prvý pohľad prišla ako taká tá klasická hydratačná maska - a ja som popravde išla najmä po tom prečistení. Maska ešte aj voňala jemne, čisto medovo tak ja že aaaaaaaaaaaaaaaaaaach potom si budem musieť ešte niečím dočisťovať pokožku.Alebo teda aj nie :) masku som naniesla na tvár v hrubej vrstve (polovica balenia fakt ostala) a čakala. Neprešli ani tri minútky a začala som cítiť pnutie. Vydržala som to 10 minút, ale to už som vážne nedokázala ani len otvoriť ústa ani používať mimiku. Masku som umyla navlhčeným uteráčikom a čuduj sa svet spokojne som na seba zažmurkala v zrkadle. Pokožka bola brutal prečistená, póry čisté, pleť jemná, hladká.

Takže nie, žiadna slabotina sa určite nekonala a s istotou vám poviem, že táto Freeman maska je jednoznačne najúčinnejšia v prečisťujúcej oblasti. Kto dá viac ako 10 minút je úplný macho :)

A čo vy a Freeman masky? Je tu niekto, kto si ich tiež prihadzuje k nákupu? Ktorú máte najradšej?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Dendy
AUTHOR
11. apríla 2018, 21:47 delete

Vypadá moc dobře! :)

Reply
avatar
Ledyms
AUTHOR
12. apríla 2018, 17:23 delete

Ja som ešte tieto Freeman masky neskúšala, ale už doma na mňa čakajú dve. :-D No nejak ešte stále neprišiel ich čas na vyskúšanie. :-)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
14. apríla 2018, 15:04 delete

Jj Freeman miluji. :) Kterou mám nejraději asi říct nedokážu.

Somethingbykate

Reply
avatar