Oooooobrovský výber v drogérii

Ak sledujete môj blog, tak verím, že viete, že drogériová kozmetika je to moje pravé orechové. Vo väčšine prípadov fakt nevidím dôvod na kupovanie drahších vecí (samozrejme iná vec je, ak si chcete niečím špeciálnym urobiť radosť), pretože klasické drogériové podľa mňa plnia účel a tým, že väčšinou ani nestoja veľa nemusíte mať výčitky svedomia. Príkladom takej značky, ktorá nestojí veľa a má fakt super veci je Palmolive. Je na trhu hádam 150 rokov (preháňam) a nikto podľa mňa nepochybuje o ich kvalite. Jediné čo, je podľa mňa škoda stále ostať pri ich medovej alebo mandľovej klasike a vyskúšať aj niečo z ich bombastických noviniek. Dnes vám ukážem moje najobľúbenejšie kúsky, ktoré by bola fakt škoda prehliadnuť. 


 Prvá vec sú ich nové sprchové gély Palmolive Aroma Sensations a pridaným olejom. Keď sa niekde píše olej, výživné, krém - značka si ma hneď kúpila, pretože suchá pokožka a pnutie je momentálne moje druhé ja. Nakoľko som momentálne domíňala nejaké Palmolive sprcháče viem vám veľmi ľahko povedať, rozdiel medzi tými klasickými bez oleja a týmito. A rozdiel to teda ja :) Tieto sú omnoho jemnejšie, redšie a pokožka je určite po použití hladšia. Rozmýšľam, či by sa moje staré ja potrebovalo aj nakrémovať, ale asi áno. Ja osobne oceňujem tú konzistenciu, ktorá je fakt jemná a veľmi pekne sa po pokožke kĺže a nanáša. 
Zaujímavé sú inak aj vône - mne veľmi pripomínajú Palmolive Ajurvédsku verziu - sú to také parfémové, ťažšie vône. Určite nečakajte nič sladké, kvetinové, ani jemné. Skôr také orientálne :) Ak máte radi ťažšie vône toto sa vám isto bude páčiť.


Druhá vec, ktorá stojí za neodignorovanie sú mydlá na ruky s pridaným mliekom. Mydlo má klasickú konzistenciu sprchového gélu, akurát je jemnejšie a na rukách nechá veľmi jemnučkú ochranu. Nie sú mastné, ale cítite, že sú jemnejšie a hydratovanejšie. Vidíte, tu je verzia aj s tou slávnou mandľou :) ale okrem toho aj kopec nových vôní ako táto krásna kombinácia orchidei a kokosu (ružové balenie). Tieto vône sú jemné, smotanové.


A do tretice všetko dobré :) moje najsamobľúbenejšie Palmolive Body Butter Wash - čo sú tie najdokonalejšie sprchové krémy, aké na slovensku zoženiete. Ak ste ich ešte nemali ooooooooooooooooch strašná chyba! Majú toľko dokonalých vôní a tá konzistencia! Je to, ako keby ste si na telo nanášali hustý voňavý sladká puding. Môj najobľúbenejší je čokoládový, ale ak ste skôr na ovocné vône určite budete na mäkko z tejto bobuľkovej verzie. Je to mix malín a čučorierok, ale zcela úprimne to vonia ako čučoriedková zmrzlina. Vyslovene mňam! Brutálny hustý a hutný sprchový krém, ktorý krásne hydratuje a prevonia pokožku.

Myslím si, že fakt si každý nájde svoje :) či máte radi sladké, ovocné alebo orientálne v drogérke je všetko :)

A čo vy? Ktorý typ vône vám sedí najviac?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
4. mája 2018, 20:12 delete

dnes som si kupila ten fialovy! vonia uzasne, super tip :) K.

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
4. mája 2018, 22:01 delete

Od Palmolive mám 4 sprchový gely, takže tohle můžu a je mi jedno jestli sladké, či orientální :)

Somethingbykate

Reply
avatar
5. mája 2018, 20:01 delete

Ja som na tom presne tak isto :)

Reply
avatar