Tehotenská móda trochu inak


Viete čo som si vždy myslela? Že keď raz budem tehotná, tak si vlastne nebudem musieť nič kupovať, pretože mi v zásade narastie len bruško a tým pádom mi budú dobre všetky šaty, sukne a tričká. Budem si musieť kúpiť len tehotenské nohavice a inak som celkom vystaraná. No. Nie tak úplne :) aj keď mi síce zatiaľ narástlo len bruško - neuvedomila som si, že bruško dvíha tričká :) takže mi je veľa tričiek jednoducho krátkych a bruško z nich vykúka (a verte mi, má to ďaleko od Gigi Hadid v crop tope :) šaty sú v zásade to isté - ak išlo o pekné, krátke letné šaty s pribúdajúcimi mesiacmi bude vrchná časť šiat vyzerať ako dlhšia tunika a zadná časť si hádam udrží svoje dekórum :) ale čo z toho? Ľudia ma tak či onak budú vidieť aj spredu aj zo zadu :) No a potom tu máme tie spomínané sukne :) jednak sa do väčšiny z nich fakt nezmestím - pretože spolu s bruškom sa mi zväčšili aj boky a jednak verte mi, inak vyzerá mini sukňa na chudom tele a inak na chudom tele s vypuklím bruškom - naozaj to nie je to pravé orechové!
Ale! Samozrejme, že nezúfam, akurát sa viac pozerám po pekných dlhých šatách, ktoré vyzerajú fakt romanticky, alebo širokých šatách, ktoré môžem mať vo väčšej veľkosti - a je mi v nich pohodlne a vyzerajú pekne aj s rastúcim bruškom. Ak sledujete môj instagram, tak asi viete o čom hovorím :) keďže to je moja momentálna móda :) ak nie, tak zopár fotiek na ilustráciu :) fotky som si požičala z e-shopu Manzara, takže ak vás náhodou niečo zaujme, nájdete to tam :) - a za normálne ceny. 
A ešte mi napadla jedna vec :) teda nenapadla, ale po mojom bábätkovskom videu a fotkách z emirátov mi došlo viacero správ na tému dovolenka a bábätko - veľmi rada o tejto téme natočím video, pretože som si sama zisťovala pomerne veľa zaujímavých vecí, ktoré som na webe fakt nenašla, ale jedna fashion vec mi napadla a to sú plavky :) Písali ste mi, že aké plavky som si zobrala kvôli brušku :) ja som mala na dovolenke klasické dvojdielne, ale mimo vody som mala bruško zakryté stále šatkou, ktorá bola jemne navlhčená, aby som sa neprehrievala. Ak nechcete mať šatku riešením sú celé plavky, ale ja odporúčam skôr nejaké pekné tankiny, pretože, keď chodíte často na wc nie je nič nepraktickejšie ako dávať si stále dole celé plavky. V dnešnej dobe zoženiete fakt pekné tankiny, ktoré sú aj pohodlné a aj pekné :)

Ak máte nejaké fashion, dovolenkové, cestovateľské otázky dajte vedieť nech zahrniem do cestovateľského baby videa :) A čo vy a plavky (aj keď nie ste tehotné) - nosíte celé? Dvojdielne?


Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
Lenka
AUTHOR
1. februára 2019, 10:50 delete

Obdivujem, že ti rastie len bruško :) Ja keď som bola tehotná, rástlo mi všetko, aj to o čom som nevedela, že vôbec mám :) Nosila som plavky dvojdielne, ako hovoríš, boli nepraktické.. Nakupovala som si z https://bolf.sk/slo_m_Damska-moda-9766.html , samozrejme nie len plavky, pretože som potrebovala zmeniť naozaj celý šatník.. Na svoje staré tričká som sa nemohla usmiať ani rok po pôrode, teraz už mám však naspäť svoju starú váhu, aj keď to bola drina :) Pokiaľ si bola / plánuješ ísť do Portugalska - hlavne do Porta budem rada za čítanie :) je to môj sen..

Reply
avatar