Video: Moja zbierka parfémov a súťaž :)


Je to už nejaký piatok (rozumej rok) čo som vám naposledy ukázala moju zbierku parfémov a keďže máte takéto videa veľmi radi rozhodla som sa natočiť vám moju aktuálnu zbierku. Niečo ostalo, niečo sa zmenilo, tak dúfam, že sa vám bude video páčiť :) Ako viete parfémy sú moja najsamväčšia vášeň a keby som mohla kupujem si každý mesiac jeden :) Vždy keď sa mi nejaký míňa pomaly slza ide von z oka :) tak aby ste chápali, prečo ten vyšší počet :)
Aby to nebolo len o rozprávaní na konci videa vás čaká parfémová give-away :) podmienky sú veľmi jednoduché a výhra podľa mňa stojí za to!
Ak máme nejaké parfémy spoločné tak budem rada ak mi odporučíte aj vaše obľúbené, pretože je šanca, že máme podobný vkus :)

A čo vy? Koľko kúskov máte doma? Ktorý je váš top top parfém?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
8. mája 2018, 10:45 delete

Moj komentar je trochu odveci, ale chcem sa ta opytat co to mate na stene? To je tapeta? Ak ano, kde by som ju zohnala? Dakujem kraasne :) Michaela

Reply
avatar
8. mája 2018, 21:44 delete

Ahoj Misi :) ano je to tapeta :) na trnavskom myte je obchod s tapetami - vola sa Kreo (jednoznacne najlepsi v BA) mame ju odtial :) ukaz len pani obrazok ona ta hned nasmeruje (maju tam tisicky tapiet tak nech si ked tak usetris cas :)

Reply
avatar
Petra
AUTHOR
2. júna 2018, 10:24 delete

Ahoj...vôňa Avon Luck sa ešte stále predáva a dokonca teraz je novinkou aj jej sestrička vôňa Avon Luck Limitless, ale mne osobne sa viac páči tá prvá Avon Luck :-)

Reply
avatar