Olala! Loreal Miss Baby Roll


Už som to na blogu párkrát spomínala, ale nie som najväčší fanúšik testovania riaseniek. Neviem prečo, ale myslím si, že na riasenkách nie je žiadne vzrúšo a v zásade sú len tri možné výsledky. Riasenka, ktorá nerobí nič, riasenka, ktorá si robí svoju robotu a riasenka, ktorá brutálne prekvapí. Z mojich skúseností mám väčšinou šťastie na tú strednú kategóriu - riasenky, ktoré mi urobia pekné riasy, ale neodpadnem z toho, čo vidím. No a dnes tu mám malú výnimku :) riasenku, ktorá nie je žiadna novinka, ale z náhodného nákupu došlo k absolútnemu zamilovaniu a očareniu. Takže ak chcete za málo peňazí riasenku z tej tretej kategórie tak potom objednávajte Loreal Miss Baby Roll

Priznám sa, že čo ma zlákalo ku kúpe bol ružový obal a nízka cena. Necelých 7 € na Notino za Loreal riasenku mi prišlo ako fajn kombinácia, tak si si povedala, že to risknem, aj keď vôbec netuším, či by mala byť táto riasenka dobrá alebo zlá. Podľa popisu na stránke by mala riasenka riasy zahusťovať a vytáčať a ja absolútne súhlasím s obama opismi.Riasenka má vcelku zvláštny plastový aplikátor, ktorý riasy krásne vyzdvihne a pekne rovnomerne zaobalí špirálou. Už po jednej vrstve sú riasy naozaj pekne zahustené a vytočené a verím tomu, že ak nemáte radi tie veľké bábikovské mihalnice jedna vrstva vám môže kľudne stačiť. Ja mám rada také tie veeeľké mihalnice, takže si dávam dve vrstvy a som absolútne a maximálne spokojná. Čo na riasenke oceňujem je viacero vecí - je super od prvého použitia (niektoré riasenky treba ,,rozpoužívať"), drží celý deň a vôbec sa nedrolí. Ľahko sa odličuje s každým odličovačom a momentálne ju používam druhý mesiac každý deň a nebadám nejaké známky toho, že už by sa míňala.


1 vrstva

2 vrstvy


 1 vrstva

2 vrstvy

A potom mi nedá nespomenúť pekný ružový obal :) ale to je blbosť, ktorá neovplyvní to, či si riasenku kúpite alebo nie, tak to len tak na záver :) Za mňa fakt objav tohto roku a o mesiac budem silno lamentovať nad tým, či si objednať zase túto istú, alebo nejakú inú. 

A čo vy a Loreal riasenky? Ktorá je vaša najobľúbenejšia? 


Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
19. júla 2018, 10:13 delete

túto som ešte neskúšala, ale vyzerá super

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
19. júla 2018, 13:33 delete

Řasenku neznám, ale asi by mi nevyhovoval kartáček :)

Reply
avatar
19. júla 2018, 13:58 delete

ja tieto riasenky milujem! boli časy keď som striedala iba Miss Manga a túto Baby Roll :)
MakeupbyVeo

Reply
avatar
21. júla 2018, 22:38 delete

vazne vrelo vrelo radim! podla mna uplne bez konkurencie!

Reply
avatar
21. júla 2018, 22:38 delete

Ja som sa ho tiez najprv trochu bala, ale nie je treba :)

Reply
avatar