Cestovanie, kúpanie alebo len pre radosť
Keď som bola pred mesiacom v Madride všade v obchodoch na mňa žmurkali nové Nivea Mix Me krémiky. Vtedy som o kampani netušila vôbec nič, akurát som sa vždy pri nich zastavila a hovorila som si, že si posledný deň jeden kúpim. Mňa osobne vtedy zaujalo praktické 100ml balenie, ktoré by mi toleroval aj Ryanair ale zároveň to nie je vzorka, ktorá mi len tak tak vydrží na dve použitia. No a potom nastal posledný deň a ako to už býva loudali sme sa s manželom ako dve lenivé mačky a jasne, že sme drogérku nestihli. Tak nič no. V lietadle som manželovi spustila traktát o tom, že som si mala ten krém kúpiť prvý deň - jemu to bolo podľa mňa bytostne jedno :) no ale čo čert nechcel (alebo chcela karma) keď som došla domov týždeň na to som dostala zásielku z Nivea nie s jedným ale rovno so všetkými štyrmi verziami. Wuhuuu!

Takže dnes tu pre vás mám recenziu tejto novej letnej limitky, ktorú Nivea komunikuje tak, že si môžete mliečka medzi sebou miešať a dosiahnuť unikátnu vôňu, alebo ich môžete používať tak ako ja - čiže jednotlivo a užiť si každú vôňu zvlášť.


Páči sa mi, že už len ja a manžel sme úplne odlišná vzorka a každý má aj tu obľúbenú úplne inú vôňu. Manželovým favoritom je jednoznačne Chilled Oasis (zelená verzia), ktorá podľa popisku predstavuje oddych a harmóniu. Podľa vône by ste povedali, že je to cistrusovo bylinkový krém, kde je podľa mňa neskutočne cítiť medovku a citrón. Veľmi príjemná, svieža letná vôňa a veľmi veľmi netypická pre Niveu.Môj obľúbenec je Happy Exotic (žltá), ktorá má byť ako korenie života :) s čím celkom súhlasím, pretože je tam kokos, ananás - a to je letné kombo, ktoré zbožňujem. Stále to hovorím, dajte niekde kokos a kúpili ste si ma :)Že sa neoplatí súdiť podľa obalu platí pri Berry Charming (ružová), pretože aj keď krém vyzerá sladučko ako cukrová vata, práveže taký vôbec nie je. Je skôr jemný, romantický, príjemný. Je v ňom veľmi cítiť maliny, ale je to taký príjemný, jemne sladký mix.No a nakoniec, ak preferujete jemné a čisté vône s Niveou to vždy môžete staviť na istotu s klasickou Niveou Soft, ktorá vonia čisto, príjemne, jemne.Všetky krémy majú úžasnú konzistenciu - krémovo/gélová, ktorá sa absolútne rýchlo vsiaka a necháva krásne hydratovanú pokožku. Takže, či už niekam letíte s Ryanairom, alebo idete na chatu alebo len na kupko a ste ako ja - suché od chlórovej vody až až - toto je fakt super letná vychytávka. Potom inak pozor - kým v španielsku boli tieto krémiky všade u nás sú limitované v DM a stoja 3,99 €. Mne osobne príde škoda miešať už tak pekne namiešané vône, ale keď ste viac liberálne :)) ako ja, tak choďte do toho a dajte vedieť aké to bolo :)

A čo vy? Keď ste na dovolenke kupujete si tam kozmetiku? Ako riešite kozmetiku, keď letíte niekam s nízkonákladovkami?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
20. júla 2018, 16:58 delete

ja ich milujem, najviac som si obľúbila žltý <3

Reply
avatar
Lumi
AUTHOR
21. júla 2018, 23:18 delete

Ja zbožňujem gélové krémiky hlavne v lete, perfektne chladia tvár a hydratujú ju. Jeden používam z Avonu a výlučne len v lete :D Podobá sa mi na tieto.

Lumi z Recenzie-Kozmetiky

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
25. júla 2018, 19:23 delete

Je to skvělý nápad, že jdou různě nakombinovat :) Nivea má poslední dobou super novinky :)
MyGoldenMind

Reply
avatar