Video: Letný obľúbenci a súťaž!Týždeň ubehol ako voda a dnes tu máme ďalšie video :) po dlhšej dobe som zase natočila mojich obľúbencov, pretože sa mi nazbieralo niekoľko vecí, ktoré fakt stoja za to. Okrem toho, vo videu spomeniem aj súťaž, na ktorú sa môžete tešiť tento týždeň na mojom Facebooku klik:tu :) ak ho inak nesledujete, tak škoda pre vás, pretože súťaže tam mám celkom pravidelne - napríklad aj teraz sa súťaží o Loreal Colorista letnú farbu na vlasy pre teba a tvoju kamošku :) 
Ak ste mojich obľúbencov ešte nevideli, vždy je tam z každého rožka troška :) trochu beauty, trochu fashion a vždy nejaké uletelé ,,divné" veci :)Inak vlastne som vám nepovedala o čom bude tá FB súťaž :) o jedného z mojich obľúbencov banánový Ecocera púder, čo je podľa mňa super vychytávka, ktorú musíte poznať bez ohľadu na to, či sa do súťaže zapojíte alebo nie. Bánanové púdre sú hit v zahraničí už nejaký ten rok, akurát som nepostrehla, že by sa ich chcela chytiť nejaká z klasických drogériových značiek - čo je škoda. Ja som zistila, že na https://www.parfemy-elnino.sk/  majú značku Ecocera, ktorá má v ponuke nielen banánový ale aj ryžový či bambusový púder za cenu do 5 €. Púdre sú krásne namleté a make-up krásne fixujú. Dúfam, že sa vám video páčilo a nezabudnite tento týždeň sledovať môj facebook :) ktovie, možno táto banánová vecička dôjde práve vám :)

A čo vy? Čo ste si obľúbili za posledné mesiace? Máme niečo rovnaké? 
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
23. júla 2018, 14:53 delete

Keď hovoríš o drogériových značkách, ja mám Catrice banánový púder, kúpila som v zahraničí, je pravda, že u nás som nevidela... to je škoda, vonku sú vždy všade oveľa širšie kolekcie :/

Reply
avatar