To je pecka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Objavila som ultimátnu! Nie najsamultimátnejšiu pecku, ktorú musíte vyskúšať ak nemáte gelové nechty. Ale, že vážne, vážne, vážne musíte! Dermacol totiž predstavil novinku o ktorej sa hádam musí človeku, ktorý ju vymyslel aj čkať, pretože odkedy som ju prvýkrát vyskúšala tak o nej hovorím všade! Bez dlhšieho otáľania vám rovno poviem, že ide v zásade o úplnú blbosť, ktorá ale urobí z tak ohavnej činnosti ako lakovanie nechtov niečo, čo je fakt príjemné a veselé.Odlakovacie tampóniky s vôňou ananásu! Ja viem, že to teraz znie, že wtf :) ale je to fakt pecka. Tampóniky sa nachádzajú v malej plastovej krabičke (ktorá povedzme si pravdu vyzerá úplne cute), ktorá sa dobre skladuje doma, alebo ešte lepšie na cesty :) a ukrývajú 32 zázračných kúskov. Keď otvoríte nádobku vyslovene na vás vyskočí ananásová vôňa a žiadny acetón - čo je vec, ktorá sa mi ešte nikdy nestala. Veľa odlakovačov tvrdí, že je bezacetónových a bla bla bla, ale málokedy také fakt sú. Tento vonia ako Happy Day džús a nie ako super nechtová chémia. 

A teraz postup :) easy breezy :) vyberiete z balenia tampónik a odlakujete nechty. Tampónik má jemne olejovitú konzistenciu, takže nevysúša nechty ale odlakuje ich raz dva! Jeden tampónik precízne odlakuje 5 nechtov :) takže na obe ruky spotrebujete dva tampóniky. 

Jedna rada - vyberajte ich opatrne, pretože tampóniky sú veľmi tenké - tak nech si zbytočne namiesto jedného nevyberiete dva.A keď už mám inak lakovací post, tak vám zrovna ukážem aký lak mám tento týždeň :) Fakt krásnu zlato/rosegold hnedo/béžovú 5 Day Stay od Dermacol v odtieni Caffeine Free - 33. Neskutočne netradičná farba, ktorá sa v každom záblesku ligoce inak a stavím sa s vami, že by ste si ju medzi tými desiatkami (ak nie stovkami) lakov v predajni nevšimli. Veď viete :) pod lampou býva najväčšia tma :)

Cena balenia je necelé 4 € a sama neviem, či je to veľa alebo málo. Je to super praktické, super voňavé, super rýchle a ak neznášate odlakovanie nechtov ako ja, tak si poviete, že to za tú cenu stojí :) 

A čo vy? Počuli ste o niečom takomto? Čo na to hovoríte? Páči sa vám to? Láka vás to? 
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Petra T.
AUTHOR
25. júla 2018, 15:46 delete

Tak to je skvělá věc! Díky moc za tip, nemám ráda když cítím z odlakovače aceton :)
MyGoldenMind

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
27. júla 2018, 10:27 delete

ten lak je fakt pekny

Reply
avatar
V3ronika♥
AUTHOR
27. júla 2018, 13:26 delete

Ahoj, mohu tě pozvat na svůj blog? probíhá tam Velká letní Giveaway♥

Reply
avatar
Peggie
AUTHOR
28. júla 2018, 13:19 delete

Wow, ani jsem neměla ponětí, že tohle má Dermacol v nabídce. Já jsem věrná lakům z Yves Rocher.

Reply
avatar
29. júla 2018, 12:11 delete

Ani ja! A toto je super riesenie!

Reply
avatar
29. júla 2018, 12:11 delete

ze? aj letny, aj elegantny!

Reply
avatar
29. júla 2018, 12:12 delete

to je hadam jedina znacka od ktorej som lak nikdy nemala :)

Reply
avatar