Keď má vaša pedikérka v salóne plesne..Myslím, že ani jedno leto moje nohy ešte nedostali toľko starostlivosti ako toto. Zcela úprimne sa priznám, že starostlivosť o nohy veľmi rada prenechávam profesionálkam a rada si doprajem raz za mesiac hodinku na pedikúre, odkiaľ odchádzam zregenrovaná a s peknými nechtami. Ale! Niekedy v apríli bola na pedikúre, kde chodíme roky rokúce moja mamina a odišla odtiaľ s nejakou plesňou alebo čím, čo ma celkom donútilo zamyslieť sa nad tým, či si toto trúfnem riskovať v tehotenstve. Viem ja, ako by sa to liečilo? Čím by sa to liečilo? A keďže sa snažím vyhýbať všetkým problémom, ktoré ma napadnú povedala som si, že s novou pedikúrou experimentovať nejdem (aj keď je to fakt smutné, lebo na tú predošlú sme chodili 10 rokov!!) a do tej starej pochopiteľne nepôjdem. 

Takže som sa zásobila lufami, krémami, peelingami a moja domáca pedikúra mohla začať. A teraz :) čo čert nechcel :) aby to bolo ešte zábavnejšie, neviem, či je to tým, že som pribrala, tým, že nosim stále nízke topánky alebo to tak proste je :) ale tento rok sú moje nohy extréééémne náročné. Každý večer si ich musím poriadne krémovať, raz za týždeň si robím zábaly a raz za dva týždne poriadna pedikúra s peelingom, pemzou a všetkým pedikúrovským náčiním. Posledné týždne si už nedočiahnem na nohy, takže manžel sa teší :) Ale každopádne, dnes tu mám pre vás recenziu jedného super peelingu, ktorý nestojí veľa a zanecháva pekné výsledky.


Avon mal teraz v lete výrobky na nohy v XXL baleniach (vďakabohu) a ja som si tam ulovila tento Foot Work All In One Pedicure Cream. V zásade to nie je žiadna novinka (podľa mňa som ho už dokonca raz aj doma mala) - ale je to šikovný peeling, ktorý nanesiete na suché alebo vlhké nohy, poriadne premasírujete a umyjete. Ja peelingovanie zbožňujem, takže táto činnosť ma baví rovnako, či ide o tvár, telo alebo nohy :) a tu mi to príde ešte zrovna akoby očistnejšie. Peeling navyše brutálne vonia - má veľmi silnú mentolovú vôňu, ktorá pôsobí neskutočne sviežo a chladivo.

Za pár eúr fakt vynikajúci  výrobok, či už k pedikérke chodíte alebo nie :)

Ale dajte vedieť - pedikúra doma alebo v salóne? Ako často?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Petra T.
AUTHOR
16. augusta 2018, 16:10 delete

Já si teda spíš pečuji o nehty na nohou doma, nerada někde vystavuji svoje nohy :D ale tyhle produkty od Avon jsou super, mám je ráda
MyGoldenMind

Reply
avatar