Princeznovsky ružová


Asi som sa už rozhodla, že si teda po pôrode gelové nechty nedám. Fakt by mi bolo ľúto pozerať sa na tých 200 lakov, čo mám doma :) takže skôr sa zásobím Loreal nadlakmi a podlakmi a budem dúfať, že sa mi nejak zásadne nepokazí kvalita nechtov. Ak to bude náhodou zlé, zmeniť toto rozhodnutie môžem hocikedy :) Pred pár týždňami som si na Notino objednala staršiu vecičku ešte z kolekcie Rimmel  Rita Ora - krásne princeznovský nude/baby pink ružový lak s názvom Fit for a Princess. Strašne sa mi páčila na obrázku tá krásna ružová a bola som zvedavá, či sú tieto laky také dobré, ako sa hovorí, tak som si povedala, že za dve eurá by to bola škoda nevyskúšať.A tak tu dnes máte ďalšiu lakovaciu recenziu, pri ktorej vám rovno poviem, že áno oplatí sa vyskúšať :) Lak má jednak fakt krásnu farbu, jednak fakt dobrú cenu a veľmi dobre sa s ním lakuje. Aj napriek baleniu, ktoré vyzerá relatívne malo, sa do obalu zmestí praktický, široký aplikátor s ktorým ide lakovanie jedna radosť. Dve vrstvy a nechty majú krásnu sýtu farbu, ktorou sa môžete kochať po zvyšok týždňa. A to myslím vážne :) Odfotila som vám moje nechty na 6 deň od lakovania - čo je fakt super. Inak po pôrode sa mi budú dobre testovať laky :) keď budem 6x denne umývať zadoček môjho baby :) 

Takže, ak máte radi nude/ružové farby toto je kúpa pre vás :) Ja si dám nabudúce na tento lak asi ešte jednu vrstvu zlatých trblietok, to bude nielen pekne elegantné, ale aj také jemne snové. Ak to urobím dôkaz nájdete na mojom Instagrame :) Ešte mi napadlo, že ak náhodou plánujete nákup nejakého parfému, počkala by som týždeň lebo od 20-22.8 budú na Notino dni dopravy zadarmo. Tak nech na to nedôjdete ako ja, potom, čo som si objednala nový parfém (áááááááááááááááááno zase :)

A čo vy? Aký lak máte teraz na nechtoch? Pochváľte sa :)

Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Petra T.
AUTHOR
16. augusta 2018, 15:09 delete

Taky mám ráda tyhle jednoduché barvy, co se hodí ke všemu . já momentálně lak na nehtech nemám, protože je mám celkem krátké, ale brzy si zas nehty nalakuji.
MyGoldenMind

Reply
avatar