Našla som svoju najobľúbenejšiu Freeman masku!


Neuveríte! Ale našla som svoju najobľúbenejšiu Freeman masku! Ani ja som tomu popravde nemohla uveriť, ale moje hádam polročné (ak nie aj ročné) hľadanie Freeman masiek konečne nadobudlo svojho konca a našla som tú, ktorá je podľa mňa úplne najlepšia. A som som si povedala, že už ma ich skúšanie vlastne ani nebaví, a že už si nejdem kupovať jednorazové masky, keď som mala doma ešte túto poslednú a tá ma absolútne očarila. Takže :) ak by ste chceli z Notino vyskúšať jednu, tak vám vrelo radím Kaolínovú čistiacu masku a uhorkou a himalájskou soľou. 


Juuujdy teraz mi došlo, prečo som ju mala bokom od ostatných masiek! Maska je určená na omladenie a ja som si ju chcela nechať po pôrode! Och! Úplne som na to zabudla a jedno poobedné nudenie a zrazu je moja zbierka popôrodných výrobkov narušená! Na druhú stranu asi to nebude až taká škoda, pretože badám po nej síce veľa účinkov, ale mladšia si naozaj nepripadám :)


Poďme k tomu, prečo sa mi maska páči :) V prvom rade je fakt pekné to balenie - ale to prosím nepočítajte do dôvodov, prečo by ste si ju mali kúpiť. Skôr len, že tá lososová farba je fakt pekná a spolu s tými uhorkami :) - pekné to je :) prvý reálny dôvod je, že maska fakt pekne vonia. Jemne, čisto, uhorkovo. Tie uhorky je tam fakt cítiť a je to veľmi príjemná vec, najmä teraz v lete. Ak nemáte radi uhorky, tak nič no :) Maska má super konzistenciu - akoby hustejšie našľahaná penička a vynikajúco sa nanáša! Po pokožke ide jedna radosť. Už pri nanášaní cítite akoby jemné zrniečka, čo znamená, že po maskovaní príde ešte príjemná peelingová dohra :)

A veru je to tak :) po cca 10 minútach pôsobenia masky (kedy zaschne do tuha a vy uvidíte ako sa póry pekne vyťahujú) si ju jednoducho zmyjete (navlhčíte tvár vodou) a krúživými pohybmi si ju dáte dole. Pokožka je teda pekne prečistená, póry vytiahnuté, mastnota stiahnutá. No proste super veľa vecí v jednej lacnej maske. 

Čo som urobila prvýkrát je, že som minula len polovicu masky (lebo jej je fakt veľa) a otvorený vrch som zabalila do alobalu, dala do chladničky a použila o pár dní. A viete čo? Bolo to super :) Ešte sa mi dokonca páčil ten chladný efekt. Tým chcem povedať, že ak nemáte doma niekoho s kým by ste sa o masku podelili tak aj toto je fakt fajn riešenie. 

Za mňa teda jednoznačný Freeman víťaz a vrelo odporúčam :) A keďže mám pocit, že už som otestovala všetky okrem zlupovacích považujte tento cyklus za uzavretý a najbližšie hádam s nejakou inou maskou :)

A čo vy a takéto veľké balenia? Míňate ich na jedenkrát alebo si ich ani nekupujete? Máte radi vôňu uhoriek? 


Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
21. augusta 2018, 12:01 delete

Pri takýchto recenziách by som veľmi ocenila, keby si uvádzala/vyfotila zloženie produktu, lebo žiaľ ani na Notine sa nedá dopátrať presné zloženie produktov.

Reply
avatar
21. augusta 2018, 14:02 delete

absolutne bez problemov. Teraz uz masku bohuzial nemam doma, ale hned ako pojde o nejaku dalsiu budem to tam davat!

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
23. augusta 2018, 10:08 delete

Díky moc za tip, já se většinou o větší balení masky dělím se ségrou, je mi líto ten nadbytek vyhodit, takže nych to vyřešila podoně jako ty!
MyGoldenMind

Reply
avatar