Away we glow


Čo potrebuje každá žena bez ohľadu na to, či je tehotná, vyspatá, nevyspatá alebo má len celoročný odtieň pleti ako Snehlienka? Líčka! Pre mňa boli líčka zásadný objav v mojom živote, pretože odrazu som začala vyzerať menej ako dcéra riaditeľa vápenky a viac ako človek. Nebudem tu desiatykrát písať príbeh o tom, ako ma mamina zobrala do Fann kúpiť moje prvé líčka, ale radšej vám napíšem o jedných, ktoré niekoľko mesiacov okupujú moju poličku a pokrývajú všetko, čo potrebujem. Super výdrž, super pigmentácia a výborný výber farieb!

Nie je to žiadna novinka, takže možno ich aj poznáte a možno ich aj máte doma :) pretože reč je o NYX Away we glow. Naozaj šikovná vecička - pretože líčka v sebe obsahujú 4 rôzne odtiene, ktoré dokopy dávajú jeden krásny celok. Neviem ako vy, ale ja mám doma vždy viacero odtieňov líčok (ružové, hnedé, marhuľové) podľa typu líčenia, takže ani toto nebola iná situácia.Z týchto mám Away we glow Sunset BLVD čo je veľmi pekná ružová verzia - ktorú som nosila hlavne na jar a vytiahnem ju zase v zime. V tom mixe štyroch farieb sa nachádza ružovo/fialová, červenkastá, zlatá a bronzová. Keď ich zmiešate dokopy máte nádhernú lesklú ružovú farbu, ktorá pôsobí krásne sviežo, prirodzene a dodá pokožke neuveriteľný jas a lesk.

S jasom a leskom jej však konkuruje aj druhá verzia, ktorú mám doma Shimmer Thrill - čo je zase ultimátny letný kúsok. Štyri farby, ktoré vám dajú dokopy dokonalý bronzovo/opálený lesk aj keď sa zrovna celé leto vyhýbate slnku. Táto paletka je inak super šikovná v tom, že sa dá super používať aj ako očné tiene a tak s jedným kúskom urobíte veľa muziky!A teraz povedzte vy - čo je váš top dekoratívkový kúsok bez ktorého sa necítite dobre?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
22. augusta 2018, 17:12 delete

fakt super pigmentacia

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
22. augusta 2018, 22:06 delete

Vyoadá krásně, NYX prostě kosmetiku umí :) já bych nikdy nevylezla z domu s balzámem na rty :)
MyGoldenMind

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
5. septembra 2018, 12:47 delete

Nyx mám ráda, vypadá to fakt moc hezky. :)

Somethingbykate

Reply
avatar