Polovica leta za namiPre niekoho možno smútok, pre mňa znak, že príchod nášho malého bebé sa blíži :) Ale nebojte, o tom nebude dnešná recenzia :) skôr, ak patríte k tým, čo si povedali nieeeeeeeeeeeeeeeee, veď som si to leto ešte nestihla užiť, mám pre vás tip ako si ho užiť aj potom ako večer zaklapnete dvere domov, alebo keď už o pár týždňov finálne skončí.Najsamjednoduchšia vec, ktorú môžete urobiť je obklopiť sa niečím, čo vám leto brutálne pripomína :) takže či to bude desaťkilový červený melón v chladničke :) alebo brutálne voňavý sprchový gél nechávam na vás, ale ja vám dnes napíšem o tej druhej verzii. A pozor :) melón tam tiež nebude chýbať. 

Dermacol má podľa mňa sprchové gély na každé ročné obdobie. Zima sa pre mňa 100% stotožňuje s ich Belgickou čokoládou (nič nevonia viac ako Vianoce), jeseň je pre mňa v znamení Írskej kávy, jar je pre mňa jahoda a rebarbora a leto bolo doteraz zosobnené v tom dokonalom melóne! Ale, to by nebol Dermacol, že by neposunul hranice zase o niečo ďalej a v ich Aroma Ritual sérii nemal niečo, čo je super letné a ešte aj super pekné.Počuli ste o letnej verzii Happy Summer? Že nie?! Chyba! Pretože tu dochádza k jednej veľkej Aroma Ritual novinke :) okrem toho, že sprcháč krásne vonia má ešte aj ten NAJSAMrozkošnejší obal. Prekrásna cute ružová s plameniakom, morským koníkom a srdiečkami je podľa mňa super darček pre každú kamošku, alebo pre seba, keď si chcete večer zdvihnúť náladu. A verte mi, že vám to náladu zdvihne, keď sa večer pozriete na vaňu alebo do sprchového kúta a uvidíte tam tento ružový zázrak :) A samozrejme, nie je to len o obale :) sprcháč vonia vanilkovo/marhuľovo - taká sladučká cukrová vata!Ak sladké nie je nič pre vás, ale radi si na letných teraskách pochutnáte na virgin (alebo aj ne-virgin) mojite a mäta je vaša karmická bylinka, tak potom určite poznáte verziu Papája a mäta. So fresh! Vážne! Priam až chladivý sprchový gél, ktorý vonia jemnučko sladko a veľmi veľmi sviežo mätovo!A že som sľúbila aj melón že? Tak to sa dostávame k môjmu obľúbencovi z tejto trojky :) Marhuľa a melón :) sprchový gél vonia presne ako Labello, ktoré som si kúpila hádam pred dvanástimi rokmi (vážne) v tábore v Taliansku. Teda nie, nekúpila :) kúpil mi ho manžel a doteraz, keď si na tú vôňu spomeniem mám motýliky v brušku a radosť z celého leta. Krásna vôňa žltého melóna je proste zosobnením leta a ja som rada, že konečne niekto poriadne využil jej potenciál :)

Tak teda žiadne smútky, že nám ostáva polovica leta :) Za dve eurá si môžete leto nielen spríjemniť pri večernej sprche, ale aj si ho predĺžiť dokedy chcete :)

A čo vy? Pekný obal, svieža mäta alebo super letný žltý melón? 
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
3. augusta 2018, 8:55 delete

Papája a mäta vyzerá výborne, ja som ich ešte v drogérke asi nevidela, ale musím popozerať poriadnejšie (hoci moje zásoby sprcháčov mi kážu tieto poličky obchádzať) :D

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
5. augusta 2018, 11:10 delete

inspirovala si ma! melonovy kupeny a je mnam!

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
6. augusta 2018, 10:21 delete

Ty sprchové gely musí být skvělé, mám Dermacol vůně moc ráda!
MyGoldenMind

Reply
avatar
7. augusta 2018, 15:48 delete

Aj ja by som mala, ale nastastie je to najspotrebnejsi tovar u nas doma :)

Reply
avatar