Video: Celodenné testovanie Bourjois Healthy Mix Serum make-upuKonečne!!! Som sa odhodlala na vyskúšanie nejakého Bourjois make-upu! Trvalo to len 28 rokov :) ale dobre, veď lepšie neskoro ako nikdy :) Môj výber spadol po dlhom uvažovaní na Bourjois Healthy Mix Serum v odtieni 51 Vanilla Clair/ Light Vanilla. Inak na testovanie make-upu som si vybrala celkom dobrý čas, pretože počas tehotenstva bola moja pokožka absolútne tip top, takže som mohla testovať aj make-upy, ktoré majú slabšie alebo stredné krytie. Priznám sa, že od make-upu som nemala žiadne očakávania, skôr som sa tešila, že konečne vyskúšam niečo nové :)

Ako to dopadlo sa dozviete vo videu :) ale aby som bola férová malé zhrnutie prinášam aj na konci článku, nech možno rozsúdim vašu dilemu, ak vás tento make-up láka. Vždy tvrdím, že fotky sú najväčší dôkaz, takže ak chcete vidieť ako vyzerala moja pleť pred a po nanesení make-upu tak nech sa páči :)

Pred

Po

Pred

Po

Za mňa prekvapivo naozaj vynikajúci make-up, s ktorým bude spokojný každý, kto neočakáva vysoké krytie. To je asi fakt základná vec, pretože make-up má slabé - možno trochu stredné krytie ale určite to nie je žiaden Loreal True Match ani Max Factor. Je to však príjemný gelovitý make-up, ktorý pokožku krásne rozjasní a udrží ju zjednotenú vážne celý deň. Na https://www.parfemy-elnino.sk/ stojí okolo 8 €.

A čo vy a Bourjois make-upy? Mali ste nejaký? Radíte mi vyskúšať ešte nejaký? 


Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Monica Noir
AUTHOR
17. septembra 2018, 13:55 delete

Ja mám Bourjois veľmi rada, najmä 123 Perfect CC krém! ♥

Reply
avatar